Екскурсійний Тур Чехія

 

Свіжі відгуки про Чехії

Забронювати готель в Чехії за найкращою ціною  

Екскурсійні тури 2014 року.Маршрути по Європі та всьому світу. Групові та індивідуальні екскурсійні тури.Туроператори.

 

Одна з неймовірно красивих, давно уподобаних туристами країн Європи - це, безсумнівно, Чехія.Помірно теплий клімат, унікальний колорит і самобутність круглий рік приваблюють туристів в цю країну.Відвідати незабутню столицю Чехії - Злату Прагу і ознайомитися з унікальним термальним курортом Карлові Вари хоча б раз у житті обов'язково повинен кожен любитель подорожей!

 

Як дістатися

 

Літак з Москви до міста мрії - Праги - летить всього три години.У розпал туристичного сезону краще бронювати квитки заздалегідь.Ціна складе приблизно 9500 рублів. Найвигідніший з фінансів переліт до Праги - через Україну з пересадкою в Києві або через Білорусь.Ціна квитка складе 5000-8000 рублів, а через Польщу переліт вийде трохи дорожче - близько 9000 руб.

 

Подорож поїздом - це щось незабутнє! Однак не всі місця доступні для залізничного вояжу через особливості гірської місцевості.Потяги до Чехії відходять з Білоруського вокзалу в Москві щодня: 48 годин в дорозі через Україну (Київ-Чоп) або 36 годин через Білорусію (Мінськ - Брест - Варшава).Ціна квитка складе приблизно 5000-6000 рублів.

 

Наприклад, подорожуючи потягом з Санкт-Петербурга до Праги, доведеться пересідати в залізничний вагон з вузькою колією.Технічний прогрес зіграв забавний жарт-прогресивна Чехія користується вузькоколійними стандартами до цих пір.

 

Автобусні тури теж мають свої переваги, адже, подорожуючи таким чином, можна виспатися в дорозі, послухати цікаві історії гіда або просто насолодитися прекрасними пейзажами за вікном.

Оглядова екскурсія по місту Богемія. Частина 1  

Маршрути

 

Діяльність у Богемія Vesme raznoobrazen.Знайти необхідний тур може кожен - це і бюджетні тури в Чехію (від $ 150 на вихідні дні) і шикарний тривалий відпочинок з лікуванням у Карлових Варах або Маріанських Лазнях, найпопулярніших оздоровчо-туристичних напрямках країни (22 дня тут обійдуться приблизно в € 1560).

 

Чеська курорт Карлові Вари користувався незмінною любов'ю у російської аристократії.Він не менш відомий, ніж знамениті німецькі курорти Баден-Баден і Вісбаден.Величні стіни курорту ще пам'ятають самого значимого російського «туриста» - Петра I Великого.Також варто згадати курорт Маріанські Лазні, який славиться своїми холодними мінеральними джерелами.І, природно, третя вершина знаменитого «курортного трикутника» Чехії - Франтішкови Лазні - місце дивовижної краси, де вважав за краще відпочивати Гете.


refrigerator repair carson

Возможно вам понравится

Тури до Голландії, автобусні
Тури до Голландії, автобусні
Екскурсійні тури до Франції
Екскурсійні тури до Франції
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27