Чехія Готелі 5 Зірок

Готель Savoy Westend-herbal.jpg

В Україні незабаром планують переглянути порядок присвоєння зірок готелям.Про це вчора на міжнародному інвестиційному форумі «Інтеграція та партнерство» повідомив заступник голови Держслужби туризму і курортів України Сергій Заруба.

 

«На сьогоднішній день поставлено завдання і в принципі Міністерство культури і туризму України відпрацювало новий механізм, новий критерій до готелів різних категорій від 1 до 5 на основі європейського досвіду, на основі європейської системи HOTREC, яка була прийнята торік », - розповів він.В асоціацію HOTREC входять Австрія, Угорщина, Німеччина, Нідерланди, Чехія, Швейцарія і Швеція, пише Ugmk.info.

 

Як пояснив С. Заруба, новий підхід буде більш об'єктивним.«Зараз буде переглядатися критерій до готелів. І в першу чергу увага буде приділено більше функціональності і надання послуг, ніж, як в старих стандартах, технічних параметрах », - повідомив він.Чиновник підкреслив, що багато девелоперів вважають, що встановлений в номері джакузі вважається доказом високого рівня готелю, тоді як насправді про це свідчить кількість і якість наданих послуг.

 

«На сьогоднішній день ми очікуємо рішення Кабінету міністрів України про те, щоб були введені нові критерії для готелів», - додав С.Заруба. Також він нагадав, що сьогодні зірки готелям в Україні привласнює Мінкульт, де існує категорізаціонная комісія, яка приймає рішення на підставі проведеного органами сертифікації огляду об'єкта на відповідність певній категорії.


kratom

Возможно вам понравится

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27