Екскурсійні Тури Чехія Австрія

Экскурсионные туры по Европе Екскурсійні тури в Європу з Уфи: Чехію, Італію, Австрію, Англію, Францію, Голландію, Німеччину, Фінляндію, Швецію, Данію, Норвегію нададуть Вам можливість ознайомитися з історією однієї або відразу декількох країн, їх звичаями та традиціями . Екскурсійні тури - Там pričudlivoe мережу тривати і nastoâŝego, stroenij чарівність давньої і сучасної архітектури nepovtorimaâ блоків.

 

Экскурсионные туры по Европе Такі тури зазвичай включають в себе відвідування кількох міст з проживанням в різних готелях і насиченою екскурсійною програмою, і можуть бути з авіаперельотами або автобусними переїздами.Влітку екскурсійні тури можна поєднувати з відпочинком на морі, а взимку - за наявності гірськолижних курортів на обраному напрямку - з катанням на лижах.

 

Екскурсійний тур - це йдуть в небо стіни соборів, тиша музейних залів, многоязикий гомін вулиць, аромат кави в скромному придорожньому ресторанчику.І радість, та ні з чим незрівнянна радість, яка охоплює від зустрічі з чимось новим, таємничим, незвіданим, яке всього через тиждень стане частинкою твоєї історії.

 

Не відмовте собі в задоволенні побувати в найцікавіших місцях світу!

 
Туристська компанія "Галерея подорожей"  
м. Уфа, К. Маркса, 37, корп. 3, оф. 204. Тел. (347) 2-911-378, 2-911-379
 

Автобусные туры по Европе Автобусні екскурсійні тури по Європі

 

Автобусні тури по Європі: Чехії, Угорщини, Хорватії, Польщі, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Австрії, Швейцарії, країнах Бенілюксу, Ірландії, Великобританії, Скандинавії - зазвичай тривають від тижня до трьох тижнів.За цей час мандрівники встигають побачити безліч цікавих місць, відвідати кілька міст-країн, помилуватися на найзнаменитіші пам'ятки, познайомитися з більшою кількістю нових людей.Автобусні тури по Європі користуються величезною популярністю ...


blog

Возможно вам понравится

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27