Екскурсійний Тур Замки Чехії

 

Свіжі відгуки про Чехії

Забронювати готель в Чехії за найкращою ціною  

Популярні замки Чехії: сучасні, середньовічні і древні замки.Фотографії замків Чехії.

Zvíkovské Podhradi, 1  

Чеська замок Zvikov розташований в дуже красивому місці, де дві річки slivaûtsâ - Otava і Влтава.Це один з найстаріших і найбільш відвідуваних пам'яток в країні. Вперше замок Звиков згадується в документах, датованих 1234 роком.Побудував фортецю король Пршемисл Отакар Перший.

Karlstejn, 172Praha 2, Prazsky hradRozmberk nad Vltavou Ceske Sternberk, 1Praha 2, VysehradZamek DeteniceDobris, namesti Svobody, 1Zbiroh, Zamek 1Zanek LedniceLoket, Zamecka, 67/10Nelahozeves, 1Orlík nad Vltavou, 30NedvediceSychrov, 1  

Чеські землі, перебуваючи в самому центрі Європи, завжди викликали підвищений інтерес з боку сусідів, і не тільки.Не дивно, що фортеці і замки зводилися в Чехії в незліченній кількості.Як водиться, багато з них потім стали парадними резиденціями, деякі дійшли до нас у незмінному вигляді, а від інших залишилися лише руїни.У будь-якому випадку, кожен з регіонів країни готовий здивувати своїми шедеврами замкового будівництва.

Весільна церемонія в суворому готичному або пишному замку в стилі бароко - мрія, яка може здійснитися в одному із замків Чехії.

Лідирує за кількістю «must-see», звичайно, центральний регіон (Прага і Центральночеський край).Ческі-Штернберк, Карлштейн, Конопіште, Кршивоклат, не кажучи вже про Празькому Граді - всі до єдиного заслуговують відвідування.

 

Не менш цікаві місто Кутна-Гора з багатющими срібними копальнями, палац Добржиш, який вражає розкішним оздобленням кімнат, а також вишукуваннями садово-паркової архітектури та замок Бржезнице з його старовинною обстановкою 16-19 століть: великий банкетний зал, унікальна бібліотека Локшан, висхідна до 1558, і збройова палата.

 

Вражає середньовічний замок Мельник, що належав знаменитому роду Лобковіц.Крім огляду інтер'єрів замку, його відвідувачам пропонується відвідування винного льоху з дегустацією вина з величезних дубових бочок.За вікнами замку відкривається прекрасний вид на околиці - злиття Ельби і Влтави в оточенні виноградників.А вдалині видніється «праматір» Чехії - легендарна гора Ржіп.

 

Замок Жлеби був заснований в XIII столітті сімейством Ліхтенбург і грунтовно оновлений в XV столітті, знайшовши елементи стилю ренесанс і бароко.У ході двогодинної екскурсії можна побачити всі внутрішні приміщення замку, а в літній час ще й виставку сучасного мистецтва, розташовану в Великий вежі.Інтер'єр замку ретельно відновлений за старовинними кресленнями.


hangsen e liquids uk

Возможно вам понравится

Тури до Голландії, автобусні
Тури до Голландії, автобусні
Екскурсійні тури до Франції
Екскурсійні тури до Франції
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27