Австрія Чехія Автобусний Тур

Головна »Виберіть країну» тури в Чехію

 

Хто хоча б раз побував у цій чудовій країні, скаже: «Чехія - любов моя» Чехія розташована в центрі Європи на перетині історичних і культурних подій, що пройшли через століття і покоління.Слов'янська культура і гостинність, близькість мови і прекрасна кухня, створює таку атмосферу легкості і свята життя, яка неодмінно супроводжує вас на відпочинку в Чехії і не залишать байдужим навіть самого стриманого людини.

 

В даний час столиця Чехії - Прага - одна з найстильніших столиць Європи, саме тому притягує туристів зі всього світу.Карлові Вари - найвідоміша здравниця Європи цікава не тільки з точки зору лікування, це одне з найкрасивіших місць Чехії, майже завжди входить в екскурсійні тури в Чехію.

 

Спецпропозиції по турах в Чехію

 

Туристичне агентство Сто Доріг завжди допоможе знайти спецпропозиції на тури в Чехію на найближчі дати, при цьому варто враховувати оформлення візи близько 10 днів.Ми працюємо тільки з надійними туроператорами, що пропонують екскурсійні тури в Чехію, Тури до Праги і Карлові Вари.

 

Богемська рапсодія: круїз по Ельбі і Влтаві від 790 євро + а / жд квиток.Заїзд: 29.04.12

 

Пошук туру в Чехію

 

На нашому сайті можна підібрати тур до Чехії по всіх туроператорам.Також через пошук туру можна подивитися опис і фотографії готелю, прочитати відгуки, порівняти ціни на різні дати вильоту і ціни.Допомога при пошуку туру.

 

Екскурсійні тури в Чехію на сезон 2012

 

Туры в Чехию, отдых в Чехии, автобусные экскурсионные туры в Прагу, Карловы ВарыНаша турфірма завжди рада запропонувати відпочинок в Чехії на будь-який смак: екскурсійні тури в Чехію, групові та індивідуальні тури в Чехію, екскурсійні тури по містах: тури в Празі, Карлові Вари, Мікулова - міста чеських виноробів.

 

Тури до Чехії з Нижнього Новгорода  

 

На нашому сайті в розділі Екскурсійні тури в Чехію з Нижнього Новгорода ви знайдете найрізноманітніші пропозиції по відпочинку в цій чудовій країні.Відвідайте Прагу, Карлові Вари і інші міста Чехії прямо з Нижнього, виправляйте здоров'я в санаторіях і пансіонатах лікувальних курортів Маріанські Лазні та Яхімов.Тепер Чехія стала ближче!

 

Комбіновані тури

 

Приблизні ціни на лікувальні тури в Карлові Вари, Яхімов, Маріанські Лазні Вильоти з Москви.

 

Ціни на санаторії в Карлових Варах, Яхімове, Маріанські Лазні та інпрохання уточнювати у наших менеджерів за тел. (831)

 

Весілля в Чехії

 

Якщо ви мрієте про романтичну весільної церемонії в старовинному замку, або в середньовічній ратуші, або посеред прекрасних цветующі садів, зупиніть свій вибір на весільному турі до Чехії.


instagram followers free

Возможно вам понравится

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27