Путівки в Чехію на вересень

Лікувальні тури

Вересень - це ще один теплий місяць, поряд з літніми, в який можна чудово відпочити, поєднуючи екскурсійні тури в Чехію з відпочинком на місцевих озерах або в готелі.У цей час уже не дуже жарко, і погода благоволить самим різних занять.

 

Звичайно, основа відпочинку в Чехії у вересні - це завжди велика екскурсійна програма.Правда, у всіх вона своя: хтось просто відвідує всі найзнаменитіші точки країни, хтось їздить виключно по замках, хтось проходить лікування і паралельно вивчає довколишні пам'ятки, інші воліють веселі «пивні маршрути», що дозволяють насолодитися місцевими напоями та кухнею в різних куточках країни.

 

Залежно від того, який маршрут ви оберете, ціни на тур до Чехії у вересні можуть істотно різнитися.Самий економічний варіант - це традиційний автобусний тур на 7-10 днів, який у вересні буде не так стомлює, оскільки середня температура повітря тут - +18- +20 градусів за Цельсієм.Дорожче інших обійдеться тур до Чехії у вересні з оздоровчою програмою, особливо якщо передбачається розміщення на знаменитому історичному курорті - Карлових Варах.

 

Традиційно чоловіки не уявляють собі тур до Чехії без знаменитого пива, а жінки вважають головним задоволенням шопінг.Тут можна придбати не тільки популярні товари, а й деякі ексклюзивні штучки, яких більше немає ніде у світі.Тури до Чехії у вересні дозволяють з комфортом ходити по магазинах, яких тут, як в будь-якій європейській країні, дуже багато.Брендові речі дизайнерів зі світовим ім'ям у містах Чехії можна придбати за досить приємними цінами, що дозволяє провести час з користю.

 

Більшість магазинів в цій дивовижній країні працюють з 9.00 ранку до 18.00 вечора, а по суботах - всього до 13.00. У найбільших містах, наприклад, в Празі, потрапити в магазин можна до 21.00. Продуктові магазини працюють аналогічно, однак відкриваються раніше - в 6.00 ранку. Втім, якщо ви бачите великий супермаркет, найімовірніше, він працює цілодобово.

 

Відпочинок в Чехії у вересні може запам'ятатися вам на довгі роки, якщо ви придбаєте собі вироби з чеського скла - тут їх безліч.Ще один корисний сувенір - незвичайна пивний кухоль, яку тут можна знайти практично в будь-якому виконанні - і зі скла, і з порцеляни, і з кераміки, і навіть у комплекті зі спеціальною кришкою.

Возможно вам понравится

Дана Касенова проект
Дана Касенова проект
Розіграш путівки до Венеції
Розіграш путівки до Венеції
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27