Екскурсійні Тури до Чехії Ціни

Тури в Чехію: найвигідніші ціни на путівки до Чехії від провідних туроператорів і кращих турфірм.

 

Зазначені вами дані будуть оброблені турагентами-фахівцями та використані виключно для підбору туру і зворотного зв'язку за вашою заявкою.Вони не будуть нікому передані і не будуть використані для відправки несанкціонованих повідомлень.

 

Тури до Чехії - одні з найпопулярніших серед росіян турів до Європи.Словом, причин вирушити до Чехії - маса, і немає жодної, щоб цього не робити.

 

Екскурсійні діляться на групові та індивідуальні, а також автобусні (з виїздом з Бреста) і c авіаперельотом.У центрі уваги таких турів - зрозуміло, Прага. В одних випадках програма туру столицею і обмежується, а в інших - доповнюється поїздками за чеськими замках і оздоровчим курортам.Тривалість туру варіюється від 3 до 14 днів. Тривалі комбіновані тури найчастіше передбачають відвідування кількох міст в сусідніх з Чехією країнах: Дрездена, Варшави, Відня, Мюнхена, Будапешта і так далі.Маршрут автобусного туру з Бреста зазвичай пролягає через польський Краків.

 

Відправитися в Чехію "на води" приємно і престижно.Бальнеологічні курорти Чехії відомі як прекрасного місця для відпочинку та оздоровлення вже не одне сторіччя.Кращі з них - Карлові Вари (Карлсбад), Маріанські Лазні (Марієнбад) і Франтішкови Лазне (Францбад), але всього по країні функціонують майже 40 лікувальних центрів.Гарячі мінеральні джерела використовуються для лікування захворювань травного тракту і поліпшення обміну речовин.

 

Їдуть до Чехії і за зимовими задоволеннями. У країні працюють кілька гірськолижних курортів, головна перевага яких перед французькими або італійськими - відносна дешевизна.Не варто, звичайно, розраховувати на сервіс, як у Куршевелі, або на зіставний з швейцарським рівень складності і кількість трас, але невередливим спортсменам відпочинок на гірськолижних курортах Чехії обов'язково сподобається.


Projection lenses

Возможно вам понравится

Тури до Голландії, автобусні
Тури до Голландії, автобусні
Екскурсійні тури до Франції
Екскурсійні тури до Франції
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27