Временный и постоянный режим пребывания в Чехии .

У законі Чехії про іноземців обумовлені два види режиму перебування: тимчасовий і постійний режим. Іноземець може перебувати в Чехії тимчасово: * без візи; * по короткостроковій візі, довгостроковій візі, дипломатичної візі або особливої візі; * на основі дозволу на тимчасове перебування; * на основі виїзного розпорядження/наказу o виїзді.

 Если вы хотите узнать что такое репатрация и как получить право на репотрацию то посетите наш сайт : http://jewspace.org , а так же вы можете связаться с персональным консультантом , он ответит на все ваши интересуемые вопросы.

У відповідності з Законом o перебування іноземців у Чехії короткостроковою візою є: * транзитна віза; * віза на перебування в аеропорту (аеропортна віза); * віза на перебування терміном до 90 днів; * так звана загальна шенгенська віза (набере чинності з дня прийняття рішення про припинення контролю на внутрішніх кордонах шенгенського простору, який буде включати і Чехії). Відповідно до Закону про перебування іноземців у Чехії довгостроковою візою є: * віза на перебування строком понад 90 днів; * віза толерантності (як акт толерантності до перебування іноземця в країні). Без візи мають право перебувати на території Чехії в рамках тимчасового перебування громадян Євросоюзу, а також громадяни інших держав, з якими Чехії уклала відповідний міжнародний договір. Якщо іноземець народився на території Чеської республіки, його перебування до 60 днів з дня народження вважається тимчасовим. В цей період батько зобов'язаний подати дитини прохання про видачу візи, на підставі якої він сам знаходиться в Чехії. Батько зобов'язаний це зробити тільки в тому випадку, якщо дитина в строк до 60 днів не покине територію Чехії. У разі, якщо подачу прохання перешкоджають обставини, не залежні від волі батьків, то батько – іноземець зобов'язаний негайно сповістити про це поліцію, а прохання від імені дитини подати відразу ж після того, як втратили силу перешкоджають обставини. До прохання додається свідоцтво про народження дитини, його медична страховка, а в разі потреби також присяжное заява батьків, що він відшкодує витрати, пов'язані з наданням медичної допомоги дитині.

Більше читайте тут: http://emigrant.name/chexiya/vremennyj-i-postoyan...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27