ВЫГОДНОЕ И ИНТЕРЕСНОЕ ПУТЕШЕСТВИЕ

Вартість вашого відпочинку, подорожі, туристичної поїздки може виявитися самою різною, як кажуть, від і до. І яка саме плата буде потрібна за виконання ваших бажань, залежить від багатьох факторів.

 Компания страховой двор предоставляет услуги страхование мед. расходов выезжающих за рубеж , в эти услуги входит срочная госпитализация, неотложная медицинская помощь, компенсация расходов на мед. услуги и медикаменты.


По-перше, самої країни, яку ви вибираєте та бажаєте побачити. Так, вартість путівки в Туреччину буде досить низькою і прийнятною для більшості наших співгромадян, чим і користується більша їх частина, особливо в літній період. По-друге, слід враховувати ще й конкретні курорти і міста Туреччини, рівень бажаного готелю, обирані розваги і т. п. Теж саме можна сказати і про будь-якій європейській країні, хоча вони самі по собі відрізняються певною ціновою політикою. Так, якщо ви бажаєте знайти все ті ж недорогі тури і можливість цікавого відпочинку, то слід звернути увагу на Фінляндію або Чехію.

Але оскільки Фінляндія вже багатьом з нас «приїлася», або ж надто близька, щоб вважатися закордонним відпочинком з безліччю відкриттів, то краще спробуйте випробувати нові емоції в Чехії. Саме ця країна готова запропонувати найрізноманітніший відпочинок і ціни на більшість з варіантів будуть невисокими. Але знову ж, вибирайте більш конкретно і тільки тоді прицініться. Наприклад, якщо ви хочете пройти лікувальний курс в Карлових Варах або в Маріїнську Лазне, то ясно, що це обійдеться в копієчку». Але якщо вас цікавить екскурсійна і ви не дуже вимогливі до умов проживання у готелях, то зможете з легкістю знайти досить пристойні і недорогі варіанти.

У містах, де туристичний потік високий саме заради екскурсій, дуже багато пропозицій на різних лад – є і готелі дорожчі набором послуг, є дешеві міні-готелі, а то і зовсім орендовані квартири. При цьому харчуватися вам не обов'язково готелів, так як ви можете знайти в будь-якому чеському місті пристойні заклади, де вас ситно і смачно нагодують, взявши при цьому невелику плату за їжу. Вхід у музеї або на які-небудь екскурсійні програми в Чехії також не дорогий, а тому самі по собі екскурсії не обійдуться дорого. Загалом, якщо вам хочеться нових відкриттів, емоцій, вражень, і подорожей, то не обов'язково витрачати багато грошей, головне – знати що вибрати.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27