Путівки із Самари до Чехії

Прага из Самары 2014, отдых и экскурсииГрандіозний поштовх розвитку чеського напряму в нашому регіоні дало відкриття прямого авіарейсу з Самари в Прагу.Було це вже досить давно - на початку нового століття. З тих пір десятки тисяч самарцев вкусили усі принади відпочинку в Чехії, оцінивши і полюбивши цю чудову країну.

 

До слова, тепер у наших туристів є можливість вирушати до Чехії кілька разів на тиждень.Причому один з рейсів авіакомпанії «Чеські авіалінії» прямує з Самари в Карлові Вари, а п'ять інших - в Прагу.Така кількість рейсів до Чехії з Самари, погодьтеся, красномовно говорить про популярність цієї країни серед туристів!

 

Екскурсійні тури до Праги

 

Найбільш популярні у самарцев, звичайно, екскурсійні тури в Прагу.Є серед таких короткі програми - вони називаються «Вихідні у Празі», а є і довші, розраховані на тиждень.Останні дозволяють не тільки всебічно вивчити чеську столицю, відвідати Празький Град, собор Святого Віта, Карлів міст, але також і з'їздити на...


Заправка картриджа заправить картридж.

Возможно вам понравится

Молодіжна команда "Динамо" вийшла в півфінал Кубка Рура з футболу - Новости-Грузія
Міжнародний турнір .. RUHR CUP-2014, prohodâŝego в Німеччині.На груповому етапі футболісти з Тбілісі зіграли в нічию з "Боруссією" (Дортмунд), "Пльзень" (Чехія) (обидва матчі - 0:0), "Бенфікою" (Лісабон) (1:1) івиігралі у "Вольфсбурга" з рахунком 1:0.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27