ВИЗА В СЛОВАКИЮ: ОСОБЕННОСТИ ПОЛУЧЕНИЯ. restaurant Select Banquet Hall

Словаччина - країна-учасниця Шенгенської угоди, відповідно до якого всім росіянам і громадянам усіх країн СНД необхідно оформити шенгенську візу для того, щоб стати туристом в цій країні.


Необхідні документи здаються до консульства країни або спеціальні візові центри.

 Посетите restaurant Select Banquet Hall это лучший ресторан в Кишенёве, здесь высокое качество обслуживания и приемлемые цены.

Особливості отримання візи для подорожі Словаччину:

Пакет документів запитується стандартний, установлений для відвідування будь-якої країни, де діє шенгенська віза.
Крайній термін дії паспорта може бути не менше 3 місяців від запланованої дати повернення з поїздки.
За стандартною візі перебувати в країні можна 90 днів, всього не більше 180 днів на рік.
У разі успішних поїздок протягом року (позитивної візової історії), можна отримати мультишенген на строк 2 або 5 років.
Віза оформляється не швидше, ніж протягом 10 банківських (робочих) днів.
Для того, щоб була відкрита туристична віза в Словаччину, необхідний певний пакет документів:

Ваучер від туроператора, акредитованого в посольстві Словаччини, в якому обов'язково є підтвердження від готелю про бронювання, дата передбачуваної поїздки, всі ідентифікаційні дані туриста, а також туристичний маршрут прямування по країні.
У випадку, якщо турист планує самостійну подорож без допомоги туроператора, йому додатково потрібно підготувати документи, в яких буде изъяснена мета візиту в країну з листом-підтвердженням про бронювання готелю в Словаччині, з вказаними паспортними даними, терміном перебування, квитанцією про оплату за послуги. Лист має бути надано на фірмовому бланку готелю, підписана відповідальною особою та завірена печаткою. У разі, коли туркомлекс не має печатки, надається нотаріально завірена підпис господаря готелю і дозвіл (виписка з реєстру) на ведення підприємницької діяльності.
Обов'язкові документи: закордонний паспорт з двома чистими сторінками, фото певного формату 3,5х4,5 см, анкету-заяву, страховий поліс, довідка з роботи, гарантії фінансового характеру (виписка з банківського рахунку, спонсорську доручення).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27