УВЛЕКАТЕЛЬНЫЙ МУЗЕЙ ШКОДЫ

Якщо говорити про туризм і відвідування музеїв, то можна опинитися в двоїстій ситуації. З одного боку люди не дуже люблять відвідувати музеї, так як вважають, що це нудно і даремно витрачений час. З іншого боку, є у багатьох містах такі музеї, які стоять справжні черги і не заради цікавості, а тому що там дійсно виставлені такі унікальні експонати культури, творчості та історії, що помилуватися на них приїжджають справжні фанати.

 С помощью компании VisaES вы можете оформить шенгенскую визу, шенгенская виза для украинцев сейчас делается быстро и не дорого, это ваш шанс побывать в европейских странах.


І якщо оренда Шкода Октавія – це всього лише спосіб самостійного подорожі по Європі, то відвідини музею подібної марки – це рівнозначно відкриттю для себе цілого нового світу, з якого йти просто не захочеться. У Чехії орендувати подібну машину є чи не самим зручним і простим способом для подорожі і вивчення країни! До речі, якщо ви дійсно фанат авто, а тим більше цієї марки машин, то з музею Шкода вас доведеться виводити силою, так як покинути його, ви навряд чи захочете. Для простих допитливих відвідувачів буде простіше, але не менш цікаво. Отже, що ж тут такого захоплюючого, що вас може просто затягнути на весь день в один будинок?

Під музей був виділений один з цехів діючого заводу і знаходиться відповідно музей на його території. А тому крім самої виставки експонатів і ви ще зможете прогулятися у вигляді екскурсії по діючих цехах і своїми очима побачити, як роблять і збирають машини вашої улюбленої марки. Для особливо завзятих автомбилистов навіть запропонують провести тест-драйв будь-якої машини. А ось у залах самого музею ви знайдете наступне – різні варіації самих моторів та двигунів, які були коли-небудь зроблені для транспорту.

Також є зала з експонатами, які передають цілу історію існування і дії заводу, а історія ця не маленька – 140 років! Ви зустрінете і унікальні рідкісні машини, які не були випущені масовим виробництвом, а робилися тільки для уряду, дуже багатих людей і їх сімей, навіть дитячі варіанти машинок. Що ж стосується третього залу, то тут знайдуться справжні старовинні машини, які пройшли реставрацію або в найближчому майбутньому будуть перероблені, поліпшені і відреставровані. Загалом, намилуватися в музеї буде чим і повірте, сюди варто чимала черга з бажаючих!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27