ВЫБИРАЕМ СТРАНУ ДЛЯ ОТДЫХА В ВОСТОЧНОЙ ЕВРОПЕ

Кожне літо ми задаємося одним і тим же питанням, куди поїхати відпочити, яку країну або курорт вибрати, щоб відпочинок вийшов яскравим і незабутнім.

 На нашем сайте вы можете купить масло total 5w40 , у нас приемлемые цены и высокое качество товара.


Пам'ятки Польщі

У східній Європі є безліч цікавих країн, які неодмінно варто відвідати, наприклад, Польща, хіба польські міста не варті уваги туристів? У Польщі безліч унікальних міст, наприклад, Варшава. Обов'язкове місце для відвідування це замкова площа або як називають її місцеві поляки Старе място. Дивовижне місце з безліччю різнокольорових старовинних будинків, з ринковою площею, де можна придбати будь-який сувенір на пам'ять. Також у Варшаві безліч торгових і розважальних центрів, де можна добре відпочити і влаштувати справжній шопінг.

Для любителів пляжного відпочинку підійде польське Трехгорье. Воно складається з трьох міст Гданськ, Гдиня, Сопот. Всі три міста по своєму унікальні, а в Сопоті і Гдині є вихід на Балтійське море, де можна позасмагати і покататися на водному мотоциклі.

Список країн східної Європи

Насправді в східній Європі не тільки Польща варта уваги ще є такі країни, як Чехія, Словаччина, Румунія, Угорщина, Болгарія і Литва. В кожній країні є щось дивовижне і чудове, що варто побачити кожному приїжджому туристу. Литва Друскінінкай - це місце з найкращими санаторіями для відпочинку, чудова природа, чисте повітря і маса розваг. Загалом, все, що необхідно для гарного літнього відпочинку.

Літній відпочинок в Болгарії

Для шанувальників білосніжних пляжів відмінним місцем для літного відпочинку стане один із сонячних міст Болгарії, де можна не тільки поніжитися на сонечку, але і побачити такі пам'ятки як монастир Аладжа, Рильський монастир, Шипкинский перевал, помилуватися на долину троянд, побувати на острові Св. Анастасії і озері Бургаса.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27