ЛЕЧЕНИЕ И ОТДЫХ В ТЕПЛИЦЕ

Один з курортів Чехії, який рідко з'являється в туристичних проспектах, але досить високий за своїм рівнем – Теплиці. Курорт Теплиці вважається найстарішим серед усіх європейських бальнеологічних курортів і знаменитий завдяки своїм гостям.

 Подарок лучше всего преподносить в подарочном пакете, поэтому в нашем интернет магазине вы можете купить подарочные пакеты оптом, у нас очень большой выбор и низкие цены.


Тут лікувалися і відпочивали в свій час імператори і королі, композитори і письменники, знамениті люди, які залишили слід у світовій історії та культурі. І все ж, Теплиці не такий популярний і наповнений людьми як ті ж Карлові Вари або Маріанське Лазне, а все завдяки тому, що кожен з санаторіїв може запропонувати тільки невелика кількість номерів для приїжджих. Саме так створюється затишна і тиха атмосфера містечка, де кожен зможе насолодитися тишею і спокоєм, близькістю чистої природи і буквально прозорого гірського повітря.

Що до лікування і самих джерел, то вони тут насичені корисними мінералами і людям пропонуються різні курси для лікування хвороб і недуг. Так, найбільше уваги тут приділяється опорно-руховому апарату, проблем з судинами і неврологічних хвороб. Крім того, сучасні клієнти вимагають і простих так званих велнес програм, які будуть розраховані на відпочинок і релаксацію, без особливої спрямованості на конкретне захворювання, що стало залучати в Теплиці не тільки хворих, але і просто людей, які бажають повернути сили змученому організму і відновити його роботу після важкої праці.

Не варто думати, що якщо в Теплиці може приїхати трохи людей і на вулицях панує спокій і відсутня суєта, то тут буде нудно. Ні в якому разі! У Теплиці періодично проводяться різні фестивалі та інші цікаві заходи, а близькість інших чеських міст, старовинних замків і красивої природи дає можливість насолоджуватися екскурсіями в зручний для вас час між призначеними процедурами. Що приємно, так це можливість приїжджати в Чехію в будь-який час року, і в Теплиці, теж. Тут вас приймуть, оглянуть, призначать потрібні для вас процедури в будь-який час року, а чисте повітря, яким можна дихати навіть на балконі пансіонату чи санаторію, очищає ваші легені круглий рік.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27