Карловы Вары Больше читайте тут: http://emigrant.name/chexiya/karlovy-vary.html#more-35514

Карлові Вари — найбільший курорт Чехії. Він розташований у мальовничій долині річки Тепла, в оточенні гір, покритих таємничим Славковським лісом. Місто має своєрідне планування у вигляді ступінчастих терас. Це надає йому неповторний вигляд. Численні парки, променади, де можна скуштувати цілющої води з джерел, роблять вигляд міста елегантним і витонченим. 

 В интернет магазине Panama.UA вы можете заказать детские raster шапки . У нас очень большой выбор шапок в отличном качестве.

Якщо ви хочете самостійно організувати поїздку на цей курорт, зверніть увагу на зручний сервіс онлайн бронювання готелів в Чехії. За допомогою нього можна замовити номер у будь-якому готелі цієї країни. Так само якщо ви відправляєтеся з дітьми, то не забувайте про їх дозвіллі теж і беріть собою іграшки або купуйте в інтернет магазині:  де сьогодні вигідно можна купити хороші іграшки для вашої дитини. Нехай дитині теж буде цікаво і незабутньо в Чехії, адже це відмінний місто, але не тільки для дорослих, але і для дітей... Місто Центр міста наповнений шикарними особняками, санаторіями, пансіонатами, готелями, колонадами, що містять 12 цілющих джерел. Найвідоміший джерело «Вржидло» — це природний гейзер, який викидає лікувальну мінеральну воду з глибини 2500 метрів. Примітна архітектура Карлових Вар. Плеяда унікальних, неповторних будівель, виконаних в абсолютно різних стилях, переривається красивими парками, садами. Це місто з багатовіковою виробництвом скла та найтоншого фарфору. У Карлових Варах можна чудово поєднувати лікування водою з чарівних, цілющих джерел з відпочинком, прогулянками по околицях, відвідуванням визначних пам'яток. Оскільки Карлові Вари — один з найпопулярніших курортів Чехії, варто звернути увагу, що бронювання авіаквитків краще робити заздалегідь. Засновані Карлові Вари в 1358 році Карлом IV. Символ міста — олень, точніше, сарна. Музей при скляному заводі «Мозер». Завод розпочав свою дію в 1875 році. У музеї зберігаються справжні шедеври скляних майстрів, починаючи з заснування заводу і по наші дні. Відвідувачі можуть ознайомитися з технологією виготовлення знаменитого мозерского скла. Справжні віртуози цієї справи продемонструють вам свою роботу.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27