Чем славится Черногория

Чорногорія ще тоді, коли існувала єдина Югославія, була основною «меккою» країн для туристів, в якій змогло зберегтися багато пам'яток культури і історії. Навіть здійснюються на цій території конфлікти під час військових дій не змогли вплинути на їх стан.

 Совсем скоро уже лето , самое жаркое время года и что бы избавиться от жары устанавливайте климат кондиционеры , здесь огромный выбор кондиционеров от разных фирм производителей, все товары очень качественные и по приемлемым ценам.

Що є в путівнику

Шляхові водії по цій країні містять маршрути по монастирях, містах періоду середнього століття, унікальним комплексів природи і, зрозуміло, по пляжах. Не тільки її столиця має Подгоріца цікаві місця і пам'ятки Чорногорії, але й інші міста країни. Цетінє, Улцинь, Херцегнови, Ігало – це не цілий перелік тих місць, в яких розташовані знамениті в усьому світі пам'ятники історії і культури.

Список з пам'ятками складається з мавзолей поета і філософа Петра Негоша, Цетінського монастиря, католицької церкви Святого Марка, руїн стародавнього Свача, Палацу короля Николи I, резиденції короля Петра II, Палати Венеція, Шацького озера. У Чорногорії проживає народ, який завжди доброзичливий і привітний, і завжди з радістю зустріне гостей. Облаштування курортів і розвиненість інфраструктури надають Чорногорії більше популярності для відвідування туристів з Росії.

Найцікавішим, що має Чорногорія, є незвичайне поєднання дивовижних архітектурних, культурних пам'яток і нескінченних ресурсів природи – гір зі скель, бурхливого Адріатичного моря, зелених лісів і пляжів з білим піском.

Про місті Будва

Місто Будва створили фінікійці. Изганный за невідомі гріхи з рідної землі Кадмос з дружиною Гармоной за переказами, стали засновниками эмириона Бутуа. Звідси має початок тривала життя і не зовсім проста доля міста. Господарі міста змінювали один одного. Ними були жителі Греції, Венеції, слов'яни — і всі вони змогли залишити свій незгладимий слід у культурі цього неповтормого місця. Місто в буквальному сенсі слова прошпигован пам'ятками культури, в більшій частині, зрозуміло, релігійної культури.

Церква Святої Трійці у місті Будва

Церкви Святої Трійці, Святого Іоанна, Святої Богородиці і Святого Сави, монастирі Станевич і Подострог. Здається, немолодий місто має бути місцем з урочистої строгістю. Але з приходом літа, і на вулицях і площах відбувається чарівництво. Вони стають підмостками, на яких прибули трупи влаштовують вистави, місто заповнений музикою — тут проходять фестивалі музики, і в прекрасному інтер'єрі церкви Санта Марія de Punte можна почути класику.

Основна площа стає місцем виступи поетів. У древньої Цитаделі, що знаходиться в самому високому місці старої Будви, організовують фестиваль Гранд -Театр. Але якщо не подобається класика і вірші, можна просто гуляти по цих бруківках, які заточені між стін з каменю, і дивуватися, помічаючи несподівано на одній з них знайомий профіль Пушкіна, — так називається один з нескінченних кафе в старому місті. Таких невеликих кафе в місті багато, як і бутиків та різних галерей.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27