ВОЯНОВЫ САДЫ - ЗАЙТИ МЕЖДУ ЭКСКУРСИЯМИ. sala de nunti.

Кожен хоче під час своєї першої поїздки побачити побільше дізнатися багато нового і цікавого, сфотографуватися біля найкрасивіших і популярних місць. Що тут скажеш, усе правильно. Але і гуляти по знаменитих містах теж треба вміти.

 Один из лучших ресторанов в Кишиневё это sala de nunti . В этом ресторане вы можете отметить любое мероприятие , банкетные залы очень вместительны, высокое качество обслуживания и приемлемые цены.


Отже, тури в Прагу відкривають вам неймовірні можливості. Здебільшого Прага всіх цікавить з археологічної точки зору. Старовинні будинки і навіть цілі фортеці в місті дійсно здатні потрясти і вразити. Але не варто забувати і про більш комфортних і приємних для ока куточках, які дадуть вам не тільки естетичну насолоду, але й подарують справжній відпочинок. Отже, куди ж зайти в Празі, щоб насолодитися подібним? Це безумовно Вояновы сади!

Вояновы садки вважаються найстарішими у місті, але при цьому сад не втратив своєї привабливості і краси. Тільки подумайте, за парком вільно прогулюються величні пави і навіть просять у вас поїсти! Тут же можна знайти і чудовий розарій, і зручні лавочки вздовж прогулянкової смуги. А починається все з арки, яка буквально закриває сад від поглядів і суєти міста. До речі, цікаво буде знати, що сад хоч і знаходиться в столиці Чехії, тим не менш, його оформлення більше нагадує англійський сад. Коли-то давно це і зовсім був звичайний фруктовий сад, який заснували в 1248 році. Англійський стиль він придбав відносно недавно – в 19 столітті.

У парку є чим помилуватися – фонтани, рослини, годинник і ті ж павичі. До речі, якщо ви вирішили насолоджуватися тишею парку тривалий час і захотіли поїсти, то поруч з них є хороші ресторани і кафе, в яких ви можете відновити свої сили, так і скуштувати національні чеські страви. Звичайно, якщо ви в Празі вперше, вам захочеться витратити час на огляд головних визначних пам'яток міста, але все ж не проґавте свого шансу відвідати і цей сад.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27