ПРАЖСКИЙ ГРАД - НАЧАЛО ИСТОРИИ ЧЕХИИ

Більшості мандрівників і просто людям, які цікавляться пам'ятками різних країн відомо, що найбільше Чехія відома своїми замками – найкрасивішими, старовинними, величними і оригінальними. Поговоримо про один з них – самому великому і напевно найвідомішому.

На сайте : http://medko24.com/category/viagra/ вы можете заказать виагру по самым низким ценам, при этом имеется большой выбор количества таблеток в упаковке.


Отже, Празький град. Зрозуміло, що він знаходитися в Празі, але раніше цей замок і складав з себе весь місто. Цього замку налічується вже більше тисячі років, що робить його одним з найстаріших. А його розміри, які раніше позначали все місто, роблять його самим великим замком в світі. Крім того, Празький град і на сьогодні залишається не просто збереженим для показу туристам, але і діючим. Саме тут знаходиться місце проживання президента країни, що також виділяє замок як найбільшу і незвичайну резиденцію в світі. Град знаходиться в серці столиці Чехії і є по праву місцем заснування міста і початком всієї історії країни.

Замок періодично добудовувався, змінювався, поліпшувався, зміцнювався, що протягом тисячі років виглядало як постійне будівництво. В результаті вийшов практично неприступний і гарне місто-замок. Тут же згодом побудували і знаменитий красивий собор Святого Віта, який придбав готичні риси. А будували його майже шістсот років. Тут знаходиться Королівський палац, і розміщений жіночий монастир. Празький град відомий як місце безлічі історичних подій, значущих не тільки для країни, але іноді й для цілої Європи.

Туристам пощастило, що це місце показують, про нього розповідають, сюди пускають на екскурсії. Не скрізь, звичайно, але саме цікаве і гарне доступне для огляду. Дивно, що старий замок не тільки зберігся, але ще і придбав нові риси, які тільки показують, через які епохи і події проходило його існування. Цей замок як губка, яка ввібрала в себе всі історичні зміни країни, культурні досягнення, віру і влада – цілий концентрат історії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27