НЕОБЫЧНЫЙ ЗАМОК

Складно описувати якісь замки, навіть найкрасивіші, так як всі описи будуть майже однаковими. Кожен з них все одно варто побачити на власні очі, щоб зрозуміти його красу і насолодитися його видом.

 Якщо вам терміново потрібно купити квитки на поїзд , то зробіть це, не виходячи з дому, сидячи за компьюетром , квитки можна купити в будь-якому напрямку і на будь-яку дату за тією ж ціною, що і в касі.


Що ж до Чехії, то тут і зовсім кожен замок не схожий на сусідній, а історія, так чи інакше, у багатьох з них схожа. Взяти до прикладу замок Червена Лгота, який можна знайти на півдні країни. Побудований він був на початку 16 століття, кілька разів протягом історії перебудовувався, реставрувався і трохи оновлювався, відповідно новим віянням, вимогам і примхам нових господарів. Як і у багатьох інших замків, у Червена Лгота також змінювалися господарі, але сам він і понині стоїть і прикрашає своїм виглядом околиці.

До слова сказати, тут красивий не тільки замок, що нагадує казкова будівля, але і сад, створений стараннями садівників навколо нього. Що в ньому привабливого, крім самої архітектури та прикрас, так це легенди та історії, які огортають його стіни. Найголовніша з них пов'язана з кольором замку, яскраво червоним, що досить незвично вже сама по собі. Вважається, що спочатку замок був білим, як і годиться всім благородним замках. Але в результаті трагічної історії їх змушені були перефарбувати, щоб приховати кривавий слід. Правда це чи ні, ви навряд чи дізнаєтеся, але такі таємниці замки роблять ще більш привабливими для туристів.

У будь-якому випадку, якщо вам подобаються замки, а тим більше якщо ви вирушили в особливу подорож по Чехії, за так званим замковим маршрутами, то замок Червена Лгота пропускати не варто. Не зайвим буде влаштувати і пікнік в найближчому лісі з видом на сам замок, тим більше що і природа тут гарна, спокійна і навіває романтичні думки.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27