МУЗЕЙ СТАРИНЫ - ГОРОД КРУМЛОВ. sali pentru nunti.

Куди б ми не їхали, але нам в першу чергу хочеться бачити пам'ятки кожного міста, який ми потрапляємо. Але що ж говорити, якщо основна визначна пам'ятка і є саме місто? Тоді варто витратити якийсь час на те, щоб його досконало оглянути.

 Если вы гость или житель города Кишинёв то обязательно посетите ресторан sali pentru nunti , это один из лучших ресторанов города, здесь качественное обслуживание и приемлемые цены.


Наприклад, потрапивши в місто чеський Крумлов вам треба буде пройти по всіх вуличках. Сюди приїжджають ті туристи, які бажають насправді потрапити в старовинне місто, в якому майже також, як і сотні років тому. І Крумлов дає нам таку можливість! Спочатку тут з'явився замок, який з часом добудовувався, поліпшувався і оновлювався. В результаті цей замок вважається найбільшою фортецею в країні. Біля замку з тих поселень, які тут жили вже дуже давно, утворилося місто, в якому будиночки і вулиці і донині виглядають так, як ніби тут панує Середньовіччя.

Кожна деталь міста, як музейний експонат тих часів. Хоча Крумлов і пережив кілька воєн, руйнувань, періодично відбудовувався заново, але вигляд міста від цього сильно не постраждав і не змінився. Ви не знайдете тут шикарних готелів, крутих хмарочосів і казино. У місті досить тихо і спокійно, при цьому, як і водиться в інших містах Чехії, затишно. Приємно посидіти за кухликом кави на набережній або вуличці, з якої видно замок і спокійно поспостерігати за життям місцевих людей. Тут же в місті перебувати і самий старовинний монастир Чехії під назвою Золота Корона, в який також можна прийти екскурсією, оглянути його і послухати історії.

Взагалі ходити по таким містам без екскурсовода – це отримувати тільки половину задоволення. Щоб повноцінно насолодитися кожною будівлею, замком або палацом, музеєм або простий вигляд вулицею, слід послухати історію, яка вплинула на створення, формування та зовнішній вигляд кожної деталі. Адже чомусь сусіднє місто буде виглядати вже по-іншому, а значить це місце чимось відрізняється, що робить його саме таким, яким ми його бачимо. А без історій та оповідань ми не зможемо дізнатися про найважливіше.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27