Удивительный Белый храм

У Таїланді є безліч дивовижних пам'яток, які приваблюють своєю екзотикою відпочиваючих і мандрівників. Тут знаходиться величезна кількість буддистських храмів, серед яких найцікавішим визнаний Білий храм. Розташувався він біля невеликого містечка Чіанг Рай в північній частині країни. По-справжньому храм називається Ват Ронг Кхун. Але будівля виконана з такого білосніжного матеріалу, що частіше його називають Білим храмом.

Только у нас вы можете заказать квартиры посуточно в Москве недорого со всеми удобствами 1,2,3-х комнатные, эконом, бизнес, люкс класса.


Білий храм

Дістатися до цієї пам'ятки можна на своєму авто або на маршрутці. Але колись необхідно приїхати в сам Таїланд, і тут не обійтися без закордонного паспорта. І якщо вам потрібно швидко зробити закордонний паспорт, можна звернутися в компанію «Кастур». Її співробітники швидко та недорого оформлять документи старого або нового зразка. І вже через кілька днів можна буде вирушати в довгоочікувану подорож.

Білий храм

Білий храм - одна з найбільш впізнаваних пам'яток північного Таїланду. Одночасно це і один з наймолодших храмів країни. Його будівництво було розпочато тільки в 1997 році. Але незважаючи на це виглядає храм просто приголомшливо. Абсолютно біла споруда була зведена з вапна. Його стіни прикрашені безліччю кахлів і елементами з блискучого скла. Завдяки цьому будова виглядає дуже легким і навіть казковим. Особливо коли сонце заливає його своїми теплими променями.

Білий храм

Білосніжний храм, що охороняється безліччю вогнедишних і водних драконів, є не єдиним будовою на території комплексу. Вже сьогодні тут є і кілька інших будівель, виконаних в тому ж стилі. Всі вони нагадують казкові будиночки, але відрізняються оформленням. Все повинно бути зведено дев'ять будівель. Серед них буде зал для медитації, відпочинку та інші приміщення, де можна буде вивчати вчення Будди, пізнавати світ. Тому комплекс не припиняє будуватися і сьогодні. Тим більше що все це робиться на кошти одного художника по імені Чалермчай Косітпіпат. Саме він є головним архітектором і власником цього храму.

Білий храм

Майстер навмисно відмовився від допомоги спонсорів, так як хотів зробити тут все самостійно. Адже тільки так можна було створити Білий храм таким, яким він його вигадав. Більше 20 років майстер збирав гроші від проданих картин і в 1997 році розпочав будівництво головного храму. Щоб потрапити всередину білосніжного будови необхідно пройти через міст. Він служить не тільки єдиним проходом в храм, але і мостом через очисні кола пекла. Храм оточений невеликим мальовничим водоймою, в якому живуть рибки. Їх можна погодувати, попередньо купивши корм. Також на території комплексу розташовано безліч цікавих і незвичайних скульптур драконів, духів, різних божеств.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27