Турист-велосипедист в Чехии на http://fotos.ua/

Чехія у багатьох асоціюється з середньовічними замками, курортами і пивом. Про велосипедах туристи згадують рідко, от і привозять однотипні фотографії - у натовпі на тлі гірських замків з келихами пива. А адже Чехія вміє дивувати.

В нашем интрнет магазине вы найдёте вся необходимое для дома и для семьи. На большой выбор товаров по низким ценам, так же у нас проводятся различные акции и распродажа товара. Постоянным клиентам скидки, а в случае необходимости вы можете офрмить кредит за 15 минут.


Чого тільки коштують кілька днів, проведені на велопрогулянках, адже країна не відрізняється рівнинним рельєфом, а правила безпеки змусять виїжджати на екскурсію виключно на відремонтованому та обладнаному велосредстве. В іншому випадку туриста чекають штрафи (і чималі!).

Відкрити для себе велосипедну Чехію можна тільки з надійним партнером, який зможе взяти на себе всі організаційні моменти, залишивши клієнту тільки моменти відпочинку і релаксу (якщо так можна висловитися по відношенню до активного відпочинку).Отлично зарекомендував себе на ринку «Оллі тур», що дає можливість кожному відкрити для себе інші межі країни. Тури в Чехію завжди користувалися попитом, а сьогодні ті, хто вже встиг насолодитися «стандартної» програмою, їдуть сюди повторно, але вже з іншими цілями.

Велосипедне пересування по Чехії регламентовано суворим і правилами, порушувати які категорично не рекомендується. Всім, хто ще не досяг 18-річного віку, обов'язково слід надіти шолом, але самі чехи віддають перевагу цей елемент екіпіровки мати на собі в будь-якому віці. Культура безпеки для них на першому місці.

Дороги в країні знаходяться у відмінному стані, тому мчати на них на велосипеді - одне задоволення. Красиві будиночки, чисті вулиці і дивовижної краси горбисті пейзажі не залишать байдужим нікого.


Contact Number for Expedia
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27