Тепліце Чехія Пам'ятки

Чехія | Історія | Новини | Фото | Анекдоти  

Тепліце (ustar.рос. Теплиці, Зима; Буду. Тепліце, німий. Теплиць) - курортне місто на північному заході Чехії, в odnoimënnom області Usteckogo кінця.

 

Стаття:

 

Сайт:

   
 

Розташований в долині річки Білин, підніжжя Крушних гір, в 90 від км Праги.Висота над рівнем моря - 220 м. Залізничний вузол.

 

Стеклокерамическая, текстильна, харчова промисловість.

 

Тепліце - відомий бальнеологічний курорт (Теплицька мінеральні джерела згадуються ще в XV столітті).Температура води Теплицького джерел - 40 ° - 44 ° С; вода відрізняється підвищеним вмістом фтору.Лікування нервових захворювань і захворювань опорно-рухового апарату.

 

У числі пам'яток - ратуша (1545), цистерцианский монастир.Є театр, філармонія, краєзнавчий музей.

 

Щорічно в теплицях проводиться музичний фестиваль Людвіга ван Бетховена.

 

Широко відомий футбольний клуб «Теплиці».

 

Багато відомих людей бували в теплиці - Петро I, Г.В. Лейбніц, шведський король Густав IV, я. В. Гете, Л. Бетховен  
Історія центру до Другої світової війни  
Археологічні розкопки свідчать, що перші поселенці з'явилися тут близько 10-40 тисяч років тому.Надалі тут мешкали кельти (у 4-му столітті до н. Е..), А після них германські племена маркомани і квади.

 

Термальні джерела були виявлені тут вже в 762 році.Однак перші підтверджені відомості про згадці одного з району міста - Трнован, відносяться до 1057.Подальший розвиток Тепліце відноситься вже до 12-го століття. У 1160 році королева Юдита (дружина Владислава Першого) поблизу древнього слов'янського поселення заснувала обитель черниць-бенедиктинок.Через сторіччя на цьому місці виникло укріплене готичне місто.Через Тепліце проходила широко відома дорога «До саксами». Обитель перестала існувати через нетривалий час після закінчення Гуситських воєн.Все майно монастиря було передано у приватну власність.

 

Правителі міста часто змінювали один одного, на місці обителі був збудований замок в стилі Ренесанс.Продовжувала розвиватися курортна галузь. Останній чеська правитель Теплиц - Вільям Вхінскі і Альбрехт фон Валленштейн були вбиті в лютому 1643-го в Хебе.Дані території були конфісковані імператором і право на їх володіння було передано німцеві Яну з Альдрінгена, який помер у той же рік за нез'ясованих обставин, так і не побачивши своїх нових земель.По праву спадкування землі Тепліце перейшли до його сестри, в заміжжі поміняла прізвище на Клари.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27