Табор Чехія Пам'ятки

ТаборЧасто можна почути вираз «стара Чехія». Чому так говорять? Та тому що буквально кожне місто цієї країни є свого роду главою з підручника з її історії.Табор, що розташувався на півдні Чехії,?? один з яскравих прикладів.

 

Місто-держава  
Кожному відоме ім'я головного ідеолога чеської церковної Реформації і національного героя цієї країни Яна Гуса.Кожен знає, що за свої ідеї Гусу довелося поплатитися власним життям.Його страта поклала початок гуситського руху, символом якого стала червона чаша для причастя на чорному тлі.Таборити, очолювані не менш відомим діячем чеської історії Яном Жіжкой, були радикальним крилом Гуситського руху.
Табор виник як військова фортеця, покликана захищати своїх мешканців від нападів супротивника, саме тому Жижка вибрав стратегічно зручне місце біля річки.В одній зі старих чеських літописів можна зустріти неупереджені рядки, що описують заснування міста: «... Він (мається на увазі Ян Жижка) вибудував фортечну стіну і наказав, щоб кожен побудував свій будинок так, як раніше ставив у військовому таборі намет».Військовий характер міста-фортеці відчувається досі?? особливо, коли гуляєш по його звивистих ламаним вуличках.
Незабаром після свого заснування місто перетворилося в окрему державу всередині країни, держава з власною економікою, закордонною політикою і збройною силою.У свій час в Таборі навіть робилися спроби створити щось на зразок комуни.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27