Самые интересные музеи Парижа

Ні для кого не є секретом, що в Парижі знаходиться велика кількість музеїв. У цих музеях зібрані шедеври світової класики. І для туриста, який відвідує Париж, буде цікаво пройтися по залах музеїв і ознайомитися з експозиціями. Дієву допомогу в цьому туристам нададуть професійні гіди, які зі знанням справи розкажуть про всі визначні пам'ятки французької столиці. У цій статті ознайомимо Вас з найцікавішими музеями Парижа. 

Самый точный прогноз погоды города Киев вы можете посмотреть на нашем сайте : http://sabibon.info/pogoda-v-kieve , только у нас подробный прогноз погоды на каждый день.


Лувр. Сьогодні Лувр відноситься до числа найбільш унікальних і найбагатших музеїв світу. В експозиціях музею зібрані артефакти з усіх кінців світу. Крім цього за кількістю відвідувань він міцно утримує пальму першості.

У Луврі зібрані колекції стародавнього Єгипту, античної Греції та західноєвропейських країн. Ця колись королівська резиденція зберігає в своїх стінах цілу історію ось уже протягом восьмисот років. Якщо Ви задастеся метою оглянути всі експонати Лувру, то для цього Вам знадобиться кілька тижнів.

Лувр

Якщо Ви зібралися відвідати Лувр, то до Ваших послуг гід, який проведе з Вами ознайомчу екскурсію, яка познайомить Вас із самими унікальними творами мистецтва.

З метою більш повного знайомства з експозиціями музею для відвідувачів підібрані тематичні екскурсії, в їх число входять:

1. Скульптура - твори стародавньої Греції, Франції, Риму.
2. Французька живопис XVII-XIX століть.
3. Живопис Епохи Відродження.
4. Твори мистецтва таких художників як Вермеєр, Рембрант, Рубенс, Хальс та ін.
5. Єгипетські колекції.
6. Інтер'єри приміщень Лувру.

Крім того, у Вас буде можливість попередньо замовити для себе інші тематичні екскурсії, наприклад такі як:

1. Мистецтво Ісламу.
2. Графіка.
3. Африка і її спадщину і т. п.

Музей Д'орсе. Цей знаменитий музей імпресіоністів був відкритий в колишньому приміщенні вокзалу Д'орсе, тому він і носить його ім'я. Розташований музей на лівому березі Сени, навпроти знаменитого саду Тюїльрі. Це музей зумів втілити в собі духовну спадщину Франції. Він вражає і захоплює своїми творами. Тут зібрані твори таких знаменитих художників як Ренуар, Моне, Сезанн і Піссаро.

музей Д'орсе

Музей Родена - один з найвідоміших і популярних музеїв столиці Франції. Після Лувру і Орсе музей Родена - найвідвідуваніший музей Парижа. І не дивно: чудовий запашний парк, вишуканий особняк і чудова експозиція будинку-музею робить його привабливим для безлічі туристів.

музей Родена

Музей Пікассо - один з кращих музеїв живопису у всій Європі. Відвідати його варто, щоб долучитися до цілого пласту мистецтва, побачити близько 2000 робіт Пікассо. Всі роботи виставлені за хронологічним принципом, тобто побачити розвиток Пікассо як художника можна неозброєним поглядом.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27