Праздник в антураже Средневековья

Ось всі чекають літа. А я чекаю зиму. Може, тому, що живу на півдні і літо з його спекою - це виснажливий пейзаж мого життя протягом майже 5 місяців. А взимку так комфортно і чудово. І ще, взимку довгоочікувані зимові канікули з казковими і чарівними святами обіцяють море подарунків і незвичайних пригод. Щоб побалувати себе зміною вражень, буду святкувати Різдво в Чехії (до речі, завзяті мандрівники саме влітку набувають новорічні тури).

 Препараты ортомол известны во всём мире, ими лечат или предотвращают многие заболевания. Так же эти препараты рекомендуют ведущие врачи всего мира.

Ортомол Иммун

А щоб враження від поїздки і свята були вже зовсім колоритними, то піду в Детеніце, недалеко від Праги. У місцевому замку можна з головою зануритися в епоху Середньовіччя і відчути на собі побут, звичаї та традиції середньовічних простолюдинів, почути масу нових легенд і казкових історій. Хоча, замком його можна назвати з натяжкою.

Древній замок, за сім з гаком століть, зазнав безліч змін - зараз його зовнішній фасад у стилі бароко більше скидається на палац або помісне маєток. А ось всередині замку відмінно збереглося безліч предметів та деталей інтер'єру епохи Середніх століть.

Середньовічне шоу в корчмі замок Детеніце. Фото з сайту edb.czОсобенно любителів старожитностей порадує замкова корчма - весь її антураж повністю середньовічний: масивні дубові столи і лавки, підлога, вкритий соломою, закопчені кам'яні стіни зі шкурами диких тварин, відсутність електрики (тільки свічки, факели і каміни), офіціанти і обслуга в нарядах тих часів, і навіть, відсутність вилок з ножами. Так-так, в середні століття прості люди про столових приладах ще не знали, їли виключно руками.

Завершує картину давнину костюмована вистава з персонажами середньовіччя: жебраками, розбійниками, волоцюгами, дівчатами сумнівної поведінки. Вони ненав'язливо пристають до відвідувачів корчми, пропонують зіграти в кості або канючать милостиню. Тут навіть музика звучить середньовічна - дивно ніжні і плавні, чудесні мелодії посилюють загальне враження від казкового свята Різдва.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27