Прага: город — сплошная достопримечательность на vele-rosse.com.ua/

Розповідаючи про Празі, часто не знаю, з чого краще почати, безліч спогадів ніяк не можуть вишикуватися в чергу - вони розштовхують один одного, намагаючись бути озвученими першими! Місто можна назвати суцільною пам'яткою. Вони тут не закінчуються, а плавно перетікають в наступну за попередній.

Если вы решили поехать в Одессу, то вам необходимо за раннее спланировать где вам остановиться. Наш отель vele-rosse.com.ua/ идеально подойдёт для вашего отдыха. У нас низкие цены и высокое качество обслуживания. Так же в отеле «Vele Rosse» имеется ресторан, у нас в меню есть бизнес-ланчи, комплексные обеды и ужины, кофе-брейки; обслуживание свадеб, корпоративов, выпускных вечеров. А для молодожёнов специальный «Свадебный пакет».


Потрапляючи в це місто на кілька днів, турист просто фізично не в змозі оглянути всі. Намагаючись це зробити, можна впасти в ступор, розриваючись між необхідністю вибору шляху подальшого прямування. Скажімо, ви побіжно оглянули Національний музей, і напружено роздумуєте, - пройдися до площі Світ, подивитися на собор Святої Людмили і, зібравши решту сил дошкандибати до чеської господы Hrom do Police. Тут, від душі віддати належне асортименту пивовара з Полічкі під, можливо, найкраще у світі свиняче коліно, і на цьому завершити сьогоднішній день. В якості альтернативи ви розглядаєте прогулянку до Карлової площі Нового Міста, огляд з одного боку переваг Новоміський ратуші, а потім перехід на протилежну сторону, для ознайомлення з монастирським комплексом Емаузи.

З вище сказаного можна зробити однозначний висновок - якщо ви приїхали до Чехії не на своєму авто, - його терміново необхідно взяти на прокат! З MAD Auto прокат авто в Празі ви легко вирішите цю задачу. Але не забувайте, в такому подорожі вас повинен супроводжувати друг (подруга), який не любить запивати свиняче коліно пивом і має водійські права, інакше до готелю вам іноді доведеться добиратися пішки!

Поїздка до Праги. Фото photo.turmir.comЗайдя на сайт фірми, ви легко зможете забронювати собі автомобіль ще до початку поїздки. Ціни, мабуть, самі розумні, при високій якості послуги. Відмінне авто обійдеться вам від 20 (економ) до 26 євро в добу (бізнес варіант). У будь-якому випадку ви отримаєте комфортний автомобіль, обладнаний навігатором, та, за необхідності, дитячим кріслом, багажником для перевезення лиж та ланцюгами протиковзання.

Фахівці нададуть вам допомогу в прокладці оптимального плану поїздки. І ви, не обмежуючи себе Чехією, зможете проїхатися по країнам Європи, зупиняючись у найкращих готелях, в яких можна не тільки чудово відпочити, але смачно попоїсти. Якщо ви збираєтеся їхати на відпочинок дружною компанією, вам нададуть декілька авто на більш вигідних умовах.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27