Пам'ятки Острава Чехія

Один з найстаріших міст країни, перші згадки про який з'явилися ще в 1267 році.Острава знаходився на перетині важливих торговельних шляхів, тому аж до 18 століття був відомий як великий торговий місто.Потім на його території були виявлені поклади кам'яного вугілля, що послужило поштовхом до розвитку промисловості.

Сьогодні в місті працюють кілька металургійних заводів, а в одній з шахт було відкрито музей, присвячений шахтарській справі.Почати знайомство з містом можна з його центральної площі. Тут ви можете побачити кілька старовинних споруд, серед яких Університетський ректорат і чудові особняки в стилі модерн.Зовсім поруч зі строгими готичними будівлями можна побачити сучасні споруди, в 1998 році був заснований костел св. Кирила і Мефодія, виконаний в кращих традиціях сучасної архітектури.

 

Дуже примітним місцем є Ратушна площа.Як випливає з назви, саме тут повинна знаходитися міська Ратуша.Цей прекрасний пам'ятник архітектури був зведений в 16 столітті, він відмінно зберігся до наших днів, і сьогодні є головним музеєм, оповідають про історію Острави.Справжнім зразком готичного стилю вважається костел св. Вацлава. Він неодноразово перебудовувався і реставрувався, але зміг зберегти свій первісний стиль і витонченість.

 

Обов'язково варто відвідати Нову Ратушу, на одній з веж якої була відкрита найбільша в місті оглядовий майданчик.З висоти 86 метрів відкривається прекрасна панорама на місто і видно всі його мальовничі вулички.Відпочиваючим з дітьми сподобається екскурсія в новий океанаріум, можна також відвідати зоопарк, поряд з яким завжди відкритий парк атракціонів.А ось любителям чеського пива буде цікаво відвідати найстаріший в Чехії завод Остравар.Природно, що екскурсія буде супроводжуватися дегустацією ароматного пива.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27