Пам'ятки Городов Чехії

міста Чехії - Прага
Останні два дні в Празі видалися досить насиченими.  
Вчора ввечері ми тусувалися всієї нашої великої інтернаціональної компанією в різних клубах міста.Клуби в Празі - отстой (принаймні ті, що я бачив). Був ще не клубний день - четвер, але проте не думаю, що моя думка кардинально помінялося б у п'ятницю.
Можливо, там все-таки існують які-небудь милі, напівзакриті підвальчики, де рубають інді-рок або техно, але дізнатися про подібні місцях не вдалося.
Сьогодні сиділи з хлопцями за вечерею в одному ресторанчику: пиво, м'ясо, все як годиться.Ресторан абсолютно порожній, бармен з офіціантом ріжуться в кутку в покер.Раптом в кафе заходить велика компанія людей, говорять по-російськи. Я починаю вдивлятися в обличчя і на свій превеликий подив дізнаюся в одному з увійшли.Ось так зустріч, дуже несподівано!  
розповів нам про прикольною півнухе з власною пивоварнею, куди ми і зайшли після досить тривалої прогулянки з оглядом місцевого замку та інших пам'яток.Спробував там кропив'яний, чорничний, кавовий сорти пива, які варяться прямо там.Що примітно - один з варіантів меню був російською і в самому кафе теж досить багато росіян.Мб всіх притягує можливість спробувати кропив'яне пиво =).  
Взагалі, гуляючи сьогодні по місту в черговий раз і заново оглядаючи деякі пам'ятки, я зловив себе на думці, що я нарешті відчув чарівність Праги, та й Чехії як такої.Це місто закохує в себе поступово. Мабуть, щоб це відчути потрібно якось звикнутися з тим, що ось ти йдеш містом просто так, йдеш куди очі дивляться і начебто вже був тут, але все одно постійно звертаєш шию розглядаючи той чи інший будинок.Потрібно звикнути з тим, що на кожному куті по пабу з правильним світлом і відмінним пивом.Потрібно звикнути з мостовими і тротуарами, викладеними мозаїкою.  
Звикнутися не в тому плані, що це не подобається спочатку, а в тому, щоб сприймати це як належне і просто насолоджуватися гармонією, якої так не вистачає в Москві.
Хотів би я пожити тут - точно ні. Але от провести тиждень засніженій взимку, або тиждень в кінці жовтня, коли на вулицях килим із листя - точно ТАК!

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27