Пам'ятки Чехії Відгуки Туристів

історичний дорогоцінний камінь в серці Європи - Богемія obladaet Надзвичайно великі прасувальна привабливих місць для TAKOJ маленька країна, яку варто відвідати Низькі ціни щодня.Це і казкові замки, і середньовічні вежі, і елегантні спа-курорти, і мальовничі національні парки.Також Чехія є батьківщиною багатьох кращих сортів пива.

 

З Праги - столиці Чеської Республіки, підкорює своїми імпозантними замками, легко можна дістатися до відомого курорту Карлові Вари, до замків Карлштейн і Конопіште а також до історичних міст Кутна-Гора і Мельник.

 

набори obvorožitelnyh пам'яток Чехії внесені в список об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Серед них історичний центр міста Ческі-Крумлов і місто Телч з королівською фортецею на воді, заснованої в 13 столітті, монументальним ренесансним замком і англійським парком.Щоб помилуватися природною красою варто відвідати національний парк Шумава, Адршпахскіе скелі, карстовий комплекс Моравський крас з більш ніж тисячею печер і підводними річками.

 

Вибір і купівля сувенірів в країнах, де проходить відпочинок, вже давно стали приємною традицією у туристів з усіх країн світу.Складно відмовити собі в тому, щоб залишити на пам'ять частинку культури, вражень та емоцій, що радують і дивують на відпочинку. Колекціонування різноманітних сувенірів для багатьох стало своєрідним хобі, адже особливості цих виробів характеризують саму країну, її дух і атмосферу.Часто ремісничі вироби є символом певного народу.Що ж серед величезного розмаїття сувенірів найбільш точно визначає Чехію? Які сувеніри не знайти ні в одній іншій країні? Саме вони отримують найвище визнання і любов у мандрівників.

 

1. Гранат - камінь унікального червонувато-рубінового відтінку можна зустріти тільки в Чехії.У країні добувається велика кількість цього каменю, з нього виготовляються ювелірні вироби під маркою Granat з Турнова.При покупці цього каменю варто звернути увагу на сертифікат якості, який... Читати повністю

 

Починати подорожувати по Чехії треба, звичайно, з її столиці, красуні Праги, міста, в якому дивним чином поєднуються і масштабність середньовічних будівель і незвичайний затишок цього місця.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27