Пам'ятки Чехії Відгуки

 

Свіжі відгуки про Чехії

Забронювати готель в Чехії за найкращою ціною  

Пам'ятки Чехії.Найголовніші і цікаві пам'ятки міст Чехії: фото і відео, описи і відгуки, розташування, сайти.

Praha 1, Нове Место, Вацлав náměstí  

Мандрівники priehavšie стілець в Чехії, рано чи Пізно все прямо popadut в цій області, НАВІТЬ ЯКЩО і не представляють для Себе мети TAKOJ.Справа в тому, що Вацлавська площа розташована в самому центрі Праги і з'єднана з багатьма іншими пам'ятками.

Praha 1, Praha 6 - HradcanyZvikovske Podhradí, 1Praha 1 Karluv mostKarlstejn, 172Kutna Гора-Седлец, ZameckaJihomoravsky місце Моравський Крас Прага, U Sovovych mlynu 2Praha 2, Pražský hradRozmberk-над-Влтавою Praha 1, Praha 2, Praha 8 - Старий MestoPraha 1 Староміська площа, Старий MestoPraha 2, Jiráskovo встановлений 1981/6Praha 1, Staromestske namestiCesky KrumlovCeske Штернберг, 1Praha, с. Prazskaya, 138Чехія - не така вже велика країна, але кількість пам'яток тут справді вражає, так що не варто обмежувати себе відвідуванням однієї столиці.

Взяти, приміром, містечко Кутна-Гора. Назва його маловідоме, зате, відвідавши Кутну-Гору, ви залишитеся під враженням на все життя (хоча, найвідоміший пам'ятник у цьому місті відсилає, скоріше, до смерті).Йдеться про Костніце, церкви, створеної з чотирьох десятків тисяч людських кісток.Дістатися до леденить кров пам'ятки нескладно - Кутна-Гора знаходиться в годині їзди від чеської столиці.

 

Раніше в містечку добували срібло, завдяки успішному ходу цієї благородної справи Кутна-Гора фактично була фінансовою столицею, другим за значенням містом Чехії після Праги.Збережений велич і архітектурний вигляд міста дозволяють тутешнім владі проводити тут щорічне Середньовічне шоу.Воно проходить влітку, збирає десятки тисяч гостей і включає лицарські турніри, змагання під відкритим небом, вуличні вистави та інші, характерні для старовини, заходи.

 

Важко уявити собі подорож по цій країні, без огляду хоча б одного замка.Адже всього в Чехії їх налічують понад півтори тисячі ...

 

Брно славиться собором Петра і Павла.Це кафедральний собор, його спорудження в готичному стилі виникло на місці первісного храму, а після неодноразово перебудовувалася, чим і спричинило перехід до неоготики.Собор знаменитий не тільки своїм естетичним досконалістю, а й тим, що його годинник б'є полудень на годину раніше, в 11-00, в пам'ять про події 1645, коли за легендою «несвоєчасним» дзвоном місцевий дзвонар врятував обложений шведами місто.Так само, в пам'ять про звільнення від шведів, щорічно в серпні влада Брно влаштовують свято, історичну реконструкцію з усіма атрибутами: інсценуванням боїв і барвистими уявленнями.

Возможно вам понравится

Екскурсійний тур по Європі з відпочинком на Лигурийской узбережжі Італії - Interf-Захід
Сніданок. Сніданок. Переїзд в Прагу. Obzornaâ тури Прага - місто, де budut постійні ноги Bolet, які легко nabiraeš фунтів два lišnego одяг і де ви витрачаєте будинок Deneg на АБСОЛЮТНО nezaplanirovannye покупки.І при цьому Прага - місто, .. Сніданок.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27