Новогоднее путешествие с «Кругозором»

В цьому році ми вирішили відсвяткувати новий рік по-особливому. Салат олів'є, петарди і Путін по телеку вже порядком набридли. Тому ми вирішили виїхати куди-небудь на свята. Вибір припав на фірму «Кругозір» і автобусний тур до Парижа. Маршрут такий: Берлін - Амстердам - Париж (3 дня) - Прага.

При строительстве канализация это одна из самых главных частей, наша компания предлагает вам трубы канализационные пластиковые купить на нашем сайте, у нас отличное качество и низкие цены, вы можете найти всё необходимое. А так же множество других строй материалов.


Кілька слів про підготовку до автобусного туру. Краще набрати із собою побільше їжі, оскільки не завжди буде можливість поїсти в дорозі. Причому всі зазвичай запасаються макаронами типу Доширак і сухий картоплею. Але я цього робити не раджу, оскільки особисто я погано засвоюю Доширак, так і постійно стояти в черзі за окропом, кількість якого в автобусі обмежена, теж радості не приносить. Тому раджу взяти з собою консерви, такі як голубці, фарширований перець, і т. п. Так само раджу запастися зручною одягом: спортивними штанами (т. к. в джинсах просидіти дві доби в автобусі нереально), а також капцями (на вулиці зима і в чоботях в автобусі теж не посидиш)

І ось, ретельно підготувавшись до поїздки, роздрукувавши карти міст, купивши розмовники та путівники, в 7 ранку 28.12.2006 я з чоловіком і натовп туристів чекали автобуса біля офісу Кругозору. Автобус під'їхав вчасно і ось ми їдемо в Париж! До Берліна за планом ми повинні були доїхати ближче до вечора другого дня. По дорозі кожні 4 години передбачені санітарні зупинки, щоб поїсти і отуалетиться. Не варто переживати, якщо зупинка затягується години на 2. У гіда все передбачено. Якщо по програмі у них заплановано 2 години в Берліні, то зупинки спеціально затягуються, щоб не приїхати в Берлін раніше терміну. Адже гід по Берліну вже замовлено на певний час, і раніше приїжджати ні до чого.

Фрагмент Берлінської стіни. ГерманияНо ось нарешті ми приїхали в Берлін! Там була автобусна екскурсія і підлогу годину вільного часу, якого вистачило тільки на те, щоб пройти від Рейхстагу до Брандербургских воріт і назад. Взагалі Берлін не багатий пам'ятками. Багато з них були зруйновані під час війни. Переклади з німецької на російську назв вулиць звучать підозріло знайома. Знаменита Берлінська стіна, що відділяла раніше ФРН від НДР являє собою непоказну сіру стінку, однак при спробі його перетину в мирний час загинуло більше 200 осіб.

Після екскурсії по Берліну нам треба було ще їхати пару годин в готель. В автобусі між групою та гідом виник конфлікт. Справа в тому, що останнім часом автобусні тури використовуються людьми як нелегальний спосіб залишитися закордоном на постійне місце проживання або на заробітки. Адже тури коштують дешево, набагато дешевше, ніж замовляти візу в спеціальній фірмі. Ну так от, гід забрала паспорта і сказала, що роздасть їх тільки тоді, коли їй дадуть заставу 50 євро за паспорт. Адже якщо я зберуся втекти, то за мене доведеться на кордоні платити штраф. В автобусі були ті люди, які збиралися втекти, але скидатися вони не хотіли, а підняли бунт, що мовляв гід не має права вимагати заставу. У результаті все закінчилося викликом поліції у милому німецькому містечку під назвою Брауншвейг. Поліцейські наказали роздати туристам паспорту, т. к. доказів того, що люди збираються залишити автобус і залишитися на пмж в німеччині у гіда не було.

Амстердам. ГолландияНа наступний день о 7 ранку ми виїхали в Амстердам. 4 чела залишилися все-таки в Німеччині. В Амстер спочатку відвідали фабрику діамантів. З боку власників фабрики нерозумно було сподіватися, що люди заплатили 300 євро за тур віддадуть пару тисяч за діаманти. Потім ми пішли кататися на корабликах по каналах Амстердама. Дуже захоплююча екскурсія. Багато жителів міста живуть у човнах, а точніше навіть у плавучих будиночках, т. к. вартість житла на суші дуже висока. У астердамцев є дивна звичка - на вікна вони не вішають штори. Тому можна бачити в найдрібніших деталях, чим займаються мешканці будинків. Інша дивина голландських будинків полягає в тому, що меблі і т. п. вони затягують у квартири на мотузках через вікна, з-за того, що сходи у них занадто вузькі. На кожному домі зверху є виступ куди кріпиться мотузка. Тому будинки будуються з похилим фасадом, щоб меблі при підйомі не дряпала стіни. І здається, що всі будинки збираються впасти на землю. До речі, таким же чином дружини затягують у будинок п'яних чоловіків. (Звідси і з'явився вираз - Летючий голландець).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27