МОРАВСКИЙ КРАС - ЭКСКУРСИЯ ПО ПЕЩЕРАМ

Безліч красивих і буквально казкових місць є в світі, і кожне з них хочеться побачити своїми очима. Благо, сьогодні в більшості випадку такі можливості у нас є.

 Совсем скоро похолодает и ночи станут холодными, поэтому прийдётся доставать тёплые одеяла, но если у вас нет тёплого одеяла то вы можете легко заказать пуховые одеяла недорого , все подробности и контактная информация на сайте.


Отже, якщо вас цікавить Чехія і її визначні пам'ятки, то варто звернути увагу і на таку частину країни як Моравський Красс. Це ціла система печер, в яких можна провести не одну годину часу. Звичайно, прогулятися з ним можна тільки з інструктором, в організованій групі і навіть фотографувати тільки тоді, коли це буде дозволено. Ці печери були відкриті вже дуже давно, і екскурсії по ним вже проводяться більше ста років, але від цього не стали менш цікавими.

Самі по собі печери Моравський Красс були утворені за рахунок наявності вапняку ще в девонском періоді і склалося їх вже тут більше тисячі за весь час існування цього місця. Ті, що більш зручні і красиві для огляду, оснащені доріжками, освітленням і за ним проводять туристів. Але є і такі печери, в які дістатися можуть тільки справжні фахівці – досвідчені спелеологи. Частина шляху по печерах буде проходити з так званого Сухому шляху, тобто по доріжках, а частина – по Мокрому – на човні по річці.

Оглядаючи печери ви будете не тільки дивитися по сторонах, але і слухати, тому що ці печери мають і ряд історій, легенд і міфів, пов'язаних з ними, які цікаво буде послухати і поміркувати, що з цього правда, а що – ні. У будь-якому випадку, така прогулянка стане цікавим доповненням до звичайного огляду замків та інших пам'яток архітектури. Тим більше, що цієї пам'ятки природи завжди набагато цікавіше того, що зробили самі люди.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27