Моравия - Morava - историческая область Чехии

Моравія - дивовижне місце, де збереглося культурне народну спадщину і традиції. Крім дивовижної природи і мальовничих ландшафтів Моравія знайома своїми пам'ятниками минулого. Подорож в Моравію почнеться з відвідування замку Ледніце - центру охороняється ЮНЕСКО валтицко-ледницкого культурного ареалу. Перша згадка про Ледницах відносять до 13 століття. З початку 14 і до середини 20 століття ледницько-валтицкие володіння належали відомому роду князів Лихтенштейнов. Протягом цих століть ледницкий замок часто змінював свій зовнішній вигляд. Проведена в 19 столітті остання перебудова в романтичному стилі перетворила замок Ледніце, як часто говорять, «романтичне диво Чехії».

Только у нас вы можете снять новую квартиру в Санкт-Петербурге на сутки , не дорого, в любом р-не города, со всеми удобствами.


Замок розташований посеред англійської природного парку і своїм зовнішнім виглядом нагадує середньовічне феодальне житло. Під час огляду інтер'єрів Ви побачите парадні приміщення, знамениті своєю різьбленою дерев'яною облицюванням стін і стель, а також цінними паркетом. Великий інтерес представляють різьблені сходи в бібліотеці і стеля Синього салону, дерев'яна різьба яких вважається найкрасивішим новоготическим твором в центральній Європі.

Не менш цікавою пам'яткою Моравії є моравські вина. Культура моравського виноробства володіє багатою історією, з якою Ви познайомитеся, відвідавши після огляду замку Ледніце винні погреби барокового замку Валтіце. У старовинних погребах, де вже в 17 столітті визрівали замкові вина, Вас очікує не тільки знайомство з історією чеського виноробства, але і дегустація кращих моравських вин.

АРХІЄПИСКОПСЬКИЙ ЗАМОК в місті Кромнержиж з Квітковим садом і з садом біля замку - завдяки своїй архітектурній оригінальності дані пам'ятники були внесені в список ЮНЕСКО, тут Вам також надається можливість відвідування і дегустаиии в архиєпископських винних погребах.
ВОЛОСЬКИЙ МУЗЕЙ на природі в місті Рожнов під Радгоштем - це найстародавніший (заснований у 1925 році) і найбільший музей свого роду в Європі, а об'єкти народної архітектури тут оживають під час культурних заходів протягом иелого року.

КУРОРТ ЛУГАЧОВІЦЕ - найбільший чеський курорт, що пропонує курортне, відновлювальне і «велнес»-відпочинок у здорової і спокійною навколишньому середовищі Білих Карпат, вільно доступні природні лікувальні джерела, до наступних курортів також відносяться Острожска Нова Вага здоров'я костелец У ЗЛІН.

ВІДНОВЛЕНІ ОБ'ЄКТИ НАРОДНОГО МОДЕРНУ - відпочинок в курортному будинку Юрковича в Дугачовииах або в Мамение на Пустевнах.
«DISTILLERY LAND» ВІЗОВІЦЕ - можливість відвідування спиртового заводу, поєднане з дегустаиией різних дистилятів, недалеко від ареалу ЗАМКУ ВІЗОВІЦЕ.

Комплекс меморіальних архітектурних споруд великоморавської агломерації СТАРЕ МІСЦЕ (Меморіал Великої
Моравії) Угерске Градииите Модра (археосканзен), в недалекому Велеграді імпозантна базиліка, а в Бухловииах ареал бухловского замки і фортеці Бухлов.
БАЗИЛІКА НА СВЯТОМУ ГОСТИНУ - найбільш відвідуване паломницьке місце Моравії, розташоване на висоті 735 м, підходяще для турпоходів і велосипедних поїздок, дерев'яний Хресний шлях, створений Душаном Юрковичем.
БАТЮВ КАНАЛ НА РІЧЦІ МОРАВА - щороку приймає тисячі туристів на прогулянкових суднах і різних катерах.

НАРОДНІ СВЯТА - тут стикаються взаємовпливу врожайною області Ганэ, виноробної галузі Словаика і гірській області Валаська, кожна з цих областей відрізняється оригінальністю і славиться своєю гостинністю.
СПОРТИВНІ РОЗВАГИ - влітку приверне Вашу увагу густа мережа позначених доріжок і велосипедних маршрутів, виноробні стежки, а взимку Вас напевно заманить велика кількість лижних комплексів. Безліч інших можливостей протягом иелого року, включаючи спортивні та оглядові польоти.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27