Крумлов Чехія Пам'ятки

Чешский Крумлов. Улицы города. Чехия Після огляду Крумловський замку ми вирішили оглянути самостійно пам'ятки міста Крумлов і вийшли через «Червоні ворота» і потрапили на вулицю Latrán.В кінці вулиці Латран біля Lazebnický most (Банний міст), підноситься багатоповерхова вежа колишнього костелу Святого Йошта.Наприкінці XVIII століття сам костел був перетворений на житловий будинок, однак його висока вежа із зеленою барокової покрівлею вціліла до цих пір.При цьому костелі до середини XX століття існував шпиталь для хворих і бідних жителів міста.

 

По дорозі попалася цікава антична лавка з виставленими на вулицю милими речами.

 

Он там, на сходах, є крамничка, де продають дивовижно смачні трдло («Trdlo» - з чеського «дурень»).Це завиток з ванільного здобного тіста, який намотується на спеціальну трубку і запікається.У підсумку всередині він залишається порожнистим - звідси й назва.

   

За мостом лежить «Внутрішній» квартал (Vnitni Mesto), що виник біля підніжжя замку Крумлова як невелике ремісниче поселення.

 

Яскраві та різноманітні кольори стін будинків надають особливого чарівності маленькому місту Чеський Крумлов.

 

ми пошлемо Concorde. Вілли на головній площі Ческі Крумлові багато разів perestraivalis і peredelyvalis.На деяких фасадах досі збереглися розписи.

 

Біля різдвяної ялинки була встановлена ​​така смішна композиція.

 

У центрі площі - типовий для чеських міст, неодноразово нами помічений, Маріанський чумний стовп із статуєю Діви Марії - пам'ятка Крумлова в знак подяки за позбавлення міста від чуми.

 

Пройшовши від площі по вулиці Šatlavská можна побачити будинок настільки зелений навіть у січні.

 

Трохи далі по вулиці можна помітити будівлю п'ятизіркового готелю «Ruze» («Роза»), яке прикрашене сграфіто.У цій будівлі раніше знаходилися келії єзуїтського монастиря.

 

У сквері Краєзнавчого музею міста Чеський Крумлов відкривається панорама на саме місто і замок Крумлова.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27