Коралловый замок, тайна мегалитов осталась тайной.

Кораловий замок розташований в Каліфорнії. Замок включає в себе величезні мегаліти: статуї і вежі. Вага всіх колон перевищує одну тонну. Тут можна розглянути різні будови, щільні кам'яні стіни, фігури з каменів, що нагадують місяць, стіл, нагадує серце. Камінь у вигляді місяця, завжди вказує на Полярну зірку.

Школьные сочинения , абсолютно бесплатно , только на нашем сайте : Schooltask.ru , на любую тему.

1196.ам.2
1196.ам.3
Весь кораловий замок розміщується на 40 гектарах землі. Творцем цього дива є Едвард Лідскалнін. Це емігрант з Росії був хворий туберкульозом, і по зовнішньому вигляду він не був сильний, важив дуже мало, і був дуже худим.
1196.ам.4
1196.ам.5
У Флориду він приїхав в 1920 р. І теплий клімат допомагав йому жити і радіти життю. Кораловий замок він будував один протягом 20 років. Що змусило його побудувати це диво природи, невідомо. Бути може, це була його нерозділене кохання до молодої дівчини. Йому самому доводилося носити вапняк з морського узбережжя, з якого він вже робив статуї.
1196.ам.6
1196.ам.7
Для людей досі залишається невідомим, як людина, будучи хворим, не зміг пересувати такі важкі кам'яні брили. Працював Едвард практично завжди вночі. Гостей він не любив. Якщо хтось і приходив подивитися, як він працює, Едвард не сходив зі свого місця, поки гість не йшов. При спробі одного адвоката побудувати собі будинок біля місцевості, де Едвард будував замок, він переніс всі ці колони далі від будівлі адвоката. Є факти, що у будівельника замку була вантажна машина, завдяки якій він будував колони. Чимало людей бачили цю машину - це дерев'яна тринога. Але вже значно пізніше, Едвард стверджував у всіляких бесідах, що розгадав таємницю споруди мегалітичних споруд. Вчені схиляються до думки, що він, швидше за все, переміщав гігантські кам'яні блоки, немов дитячі кубики, і обробляв їх, немов перший сніг, за допомогою невідомого нам акустичного приладу.
1196.ам.8
1196.ам.9
Помер Едвард в 1952 році. Смерть була швидкою. Після смерті будівельника залишилися його записи в щоденниках, де говорилося про магнітне поле Землі. Інженери навіть намагалися проводити досліди, намагалися змістити з місця колони, що входять до складу коралового замку, використовуючи бульдозери. Але у них нічого не вийшло. Тому для людей все-таки залишається загадкою, як Едвард зміг побудувати такий замок. Нікому цю загадку поки розгадати не вдалося.
Джерело: http://set-travel.com/usa/item/1352-korallovyj-za...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27