Карловы Вары – спа-курорты и 14 источников, электрик киев.

Насправді в Карлових Варах 13 цілющих джерел, 14-го місцеві жителі жартома називають виготовлений тут лікер «Бехеровка». Головне джерело - Вржидло (цілюще) являє собою гейзер вибивається з парою і гарячою водою. Стовп води жовто-коричневого кольору сягає 12 метрів. Зверху над стовпом води проходить галерея.

Если у вас возникли проблемы с электропроводкой или электроприборами дома, то вы можете в любой момент вызвать электрика киев , гарантируем вам высокое качество обслуживание и приемлемые цены.

Туристів в Карлових Варах залучають лікування, медицина, оздоровлення, бальнеотерапія. Тому сюди прагнуть ті, хто має багатий досвід подорожей. Все це на тлі середньовічних будівель в стилі бароко і сучасного модерну. Сюди приїжджали Петро I, Тургенєв, Бах, Маркс, Паганіні, Бетховен.

Тут чекають туристів готелі трьох категорій. Це готелі від трьох до п'яти зірок, курортні будинки і санаторії. У курортних будинках є свої лікувальні бази. В санаторіях можна отримати комплексне лікування, в яке входять прийом мінеральної води, ванни з мінеральної води, грязелікування і лікування вуглекислим газом. Широко застосовуються курортні прогулянки по 21 маршруту. Любителів шопінгу чекають знамениті карловские сувеніри: трав'яна настоянка «Бехеревка», вироби з скла «Мозер», минвода «Маттоне», карлівський фарфор «Тун» і знамениті карловские вафлі.

Карлові Вари - відпочинок та лікування


Екскурсії та визначні пам'ятки

Відпочиваючим пропонуються поїздки в Прагу, на Ангельську гору, на якій можна оглянути руїни готичної фортеці, а потім до Сватошским скель, що представляють собою химерне скупчення кам'яних утворень, схожий здалеку на весільна процесія. Звичайно, туристи відвідають знаменитий плзеньский пивоварний завод, чиє пиво користується заслуженою славою з 1812 року.Туристам запропонують продегустувати нефільтроване пиво прямо з історичних погребів. Не залишаться без уваги і численні музеї. Тут чекає туристів відкритий басейн «Термал» або інший - з мінеральною водою. Тут же японський кам'яний сад, авіаекскурсії над околицями і концерти в храмах і міських колоннадах. Поруч з містом знаменитий аква-парк в Огржи-над-Огрже. Тут обов'язково треба подивитися затишний Бенешов з одним з найкрасивіших замків Чехії - Конопіште, величні замки Карлштейни Чеки-Штернберк. Звідси рукою подати до Нюрнбера і Дрездена.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27