Хеб Чехія Пам'ятки

Замок cheb Євр. Місто в odnoimennom міста був заснований на місці стародавнього городища в початковій половині gospodami 12-го століття з Vogburga щодо сайту Баварії.Після 1165 імператор Фрідріх Барбаросса перебудував його, а через сто років вся ця територія була приєднана до Чехії, і місто Хеб став королівським містом.З романських будівель збереглися Чорна вежа, палац, каплиця св.Ерхарт і Урсули. Перебудований в барочну фортецю град був розорений французькими військами і з тих пір лежить в руїнах.

  Хеб (Cheb)  

Існує легенда про замок.  
Легенда про čertovoj вежі.

 

Давним-давно, в ті старі часи, коли ще все місто Хеб (Cheb) був оточений кріпосними стінами, жила тут в будинку "У двох принців" вдова Марія Мартін разом з дочкою.Як це іноді трапляється, мати була просто "без розуму" від краси своєї дочки.Купувала їй все нові і нові вбрання і прикраси, ще чудові і вишуканіше колишніх.Доглядала за нею, як за рідкісним, вирощеним в оранжереї, тендітною квіткою, оберігаючи від найменших життєвих труднощів і турбот. Хеб (Cheb) Дівчину звали Розалі. З кожним днем ​​вона ставала все більш вимогливою і примхливої, уявляючи собі, що весь світ повинен був служити їй так само, як це робила її мати.

 

В місті не існувало розваг, де Розалі не з'являлася б у новому ще більш прекрасному вбранні, затьмарюючи своєю красою інших дівчат.Навколо неї юрмилися самі знатні і багаті юнаки міста, однак ніхто з них не привертав увагу Розалі.Вона чекала принца, який з'явився б до неї з далеких країв, своєю красою і багатством затьмаривши оточуючих.

 

Напередодні Різдва зал в домі "У золотого сонця" осявався сотнями воскових свічок.У неймовірних маскарадних костюмах танцювала молодь. Деякі з гостей з'явилися на бал в родових лицарських обладунках, інші засліплювали пишністю східних убрань, інші, підстрибуючи і подзвонюючи дзвіночками під загальні вибухи сміху, веселили інших у своїх барвистих блазнівських костюмах.

 

Розалі у вбранні кольору ранкової зорі, в мереживах, подібних найніжнішим хмарам в небі, була окрасою балу.Її коштовності горіли чудовими зірками, особа прикривала найтонша золота вуаль.Кроки її були легкі, як весняний вітерець. Радом з нею кружляв у танці чужинець - ставний, з надзвичайно прекрасним статурою, одягнений в облягаючий костюм із золотої парчі з рідкісним візерунком переливається червоного кольору.Чорна маска приховувала його риси. З червоного шовку були його рукавички і шапочка, прикрашена двома чорними пір'ям.Талію обвивав пояс у вигляді змії з червоного золота (часом здавалося, що змія оживала і рухалася), кожна гудзик на його костюмі була діамантом завбільшки з горіх.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27