Головна Пам'ятка Чехії

Достопримечательности Чехии - Чешский Крумлов

Пам'ятки Чехії по регіонах

 

Головні пам'ятки Чехії - це величні замки та фортеці, красиві історичні міста, костели і собори, найкраще в світі пиво.

 

Історичне Пам'ятки Богемія vneseny в список світової культурної спадщини.Всього в список ЮНЕСКО включено 12 пам'яток Чехії, у тому числі історичні центри міст Прага, Кутна Гора, Чеський Крумлов, Телч.

 

Найкрасивіші чеські містах По версії Travel Journal читачів у Чехії: Прага, Litomyšl, Ческі Крумлов, Кутна Гора, Telc.

 

Пардубице – крепость Кунетицка гора Чехія - сторінка дивовижна природа та природні ландшафти. Тут багато заповідників, парків, охоронюваних природних територій.Зоопарки в Чехії вважаються одними з кращих в Європі і беруть участь у різних європейських програмах збереження рідкісних тварин.Кожен зоопарк унікальний і приваблює відвідувачів чимось своїм.

 

Для любителів активного відпочинку, Чехія пропонує величезний вибір розваг: аквапарки; бобслейні дороги; лижні траси і ареали; центри по скелелазінню; якісні велотрасси, які перетинають всю країну, гольф-центри і тд.

 

Особливі пам'ятки Чехії - це чеське пиво і національна кухня.Обов'язково спробуйте і те й інше.

Возможно вам понравится

Відпочинок в Хорватії з турфірмою ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Menedžery Компанія ТОВ Каліпсо Плюс Шимкент govorât, що всі туристи voshiŝaûtsâ пишна рослинність horvatskih острова... До основних визначних пам'яток Хорватії відносяться міста Спліт і Дубровник.Обидва міста заслуговують особливої ​​уваги. ..

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27