Другая Чехия

Якщо ви хочете подивитися світ, то до ваших послуг ціла хмара всіляких туроператорів, які пропонують величезну безліч турів, путівок, поїздок в будь-яку країну світу. Але чи багато ви побачите під час, скажімо, автобусного туру по Європі? Рівним рахунком нічого! Подібне подорож можна порівняти з розгляданням листівок з визначними пам'ятками, ви як би і були там, а як би і ні. Все тіж місця постануть вам зовсім в іншому світлі, якщо ви, одягши на плечі рюкзак і озброївшись картою, підете у вибрану вами країну самостійно.

 Предлагаем вашему вниманию туры в Чехию из Хабаровска , только у нас самые низкие цены.


Мені доводилося бувати в Чехії не одноразово, з різного роду екскурсіями і турами, але все це було якось одноманітно й нудно. Саме тому я вирішив відправитися туди один. Полазив по інтернету я знайшов фірму, яка допомогла мені оформити туристичну візу на 7 днів, задоволення відверто кажучи не дешеве, оскільки фірма ризикує, що ви надумаєте там залишитися не легально, а з них потім спитають в консульстві. Взагалі все теж можна зробити самостійно, знайти готель, зарезервувати номер, підготувати весь пакет необхідних документів у консульство. Але я вирішив позбавити себе від зайвого головного болю і просто забрати паспорт з візою.

Добиратися до Чехії можна різними способами, знову ж таки все залежить від ваших фінансових можливостей. Я вибрав автобус. Близько доби мук і сну сидячи і я опинився в «серце» Європи — в Празі. Можна було знайти яку-небудь готель або дешевий хостел, але я для себе вирішив, що в Празі не залишуся, адже це не та Чехія, на яку я приїхав дивитися. Прага, поза всяких сумнівів прекрасна, але натовпи туристів повзуть по вулицях мене не приваблювали і я вирішив залишити її.Але куди поїхати? У Чехії є історичний край, званий Богемією або Чеський рай, у місцевих. Богемія перебувати на північ від Праги, недалеко від німецького кордону, зараз вона входить до складу Ліберецького краю. Відгуки мене вразили і фотографії місцевості теж: середньовічні замки на вершинах скель, гірські річки і ціла купа туристичних маршрутів. Столиця Чеського раю містечко зі смішним назва Турнов. Туди я і відправився. Дешевше всього пересуватися по Чехії на автобусі, але за минулу добу в автобусі я наїздився і тому поїхав на поїзді. Так як Турнов містечко з населенням всього в 30 тисяч, то поїзд їде туди швидше був схожий на трамвай, що складається всього з одного поїзда-вагона.Хоча шлях в 100 кілометрів на поїзді зайняв 2 години, я залишився задоволений дорогою, бо як їхати дуже комфортно і за вікном пролітають прекрасні пейзажі.Турнов виявився ще менше, ніж я уявляв собі, але це робить його ще красивішим і затишнішим, він немов іграшковий. Такий собі тихий європейське містечко в готичному стилі з вузькими вуличками викладеними бруківкою. Користуючись картою я знайшов недорогий готель в самому центрі міста, заплативши за номер з душем, холодильником і телевізором всього 10 євро. Мовної проблеми при оформленні номера або купівлі квитка не існує, по-перше майже завжди можна порозумітися німецькою або англійською, або ж на пальцях і перекручуючи російські слова ви зможете порозумітися з будь-яким чехом і він сяк-так вас зрозуміє, благо-слов'яни. Я залишив речі в номері і відправився гуляти по місту.

За три дні перебування в Турнові я встиг відвідати кілька стародавніх замків, побував у музеї Народного мистецтва та Чеського граната, скуштувати пива в половині місцевих пивних, насолодитися прекрасною природою місцевих парків та заповідників і отримати масу задоволення. Це була та сама Чехія яку я хотів подивитися, інша Чехія. У наступне свою подорож хочу вирушити в Геленджик. Гарне місто, Чорноморське узбережжя, готелі в Геленджику — це рай для тих, хто хоче відпочити і відновити свої сили.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27