Достопримечательности Праги

Прага - це дивовижний за красою місто в Чехії, який опинився на стику культур Східної і Західної Європи, що знаходить відображення у вузьких мощених бруківкою вуличках, просторих майданах, черепичних дахах, і, звичайно, у всіх визначних пам'яток чеської столиці. Тут дійсно є на що подивитися і чим захопитися, чому здивуватися і від чого прийти у захват, тому не дивно, що Прагу так високо цінують туристи зі всього світу. І якщо раніше Прага вважалася бюджетним напрямком, то зараз поїздки сюди стають з кожним роком все більш дорогими - попит на тури в Прагу величезний і постійно збільшується, чим і пояснюється зростання вартості відпочинку тут. Але ті, кому довелося хоч раз побувати в Празі, про це шкодують - прогулянка по цьому чудовому місту коштує будь-яких грошей.

Компания RoboForex даст возможность вам заработать денег, но именно сейчас вы можете получить бонус при реєстрації на форекс , поспешите.


Вацлавська площа

Пам'ятки Праги

Пам'ятки Праги

Вацлавська площа - це саме серце Праги, її суспільний, культурний, а також торговий центр, і навіть ті туристи, які зовсім не планують її відвідування, обов'язково потрапляють сюди, хоча б заради огляду перебувають тут пам'яток. Втім, люблять цю площу і городяни, оскільки вона володіє величезною історичною значимістю - з незапам'ятних часів тут проводяться всілякі мітинги і демонстрації, а також інші масові події, грають більшу роль у різних сферах життя країни. Своє ім'я ця площа, яка являє собою скоріше бульвар, оскільки при довжині в 750 метрів її ширина становить лише близько 60-ти, отримала в честь покровителя Чехії святого Вацлава. І основна визначна пам'ятка площі також присвячена святому - це кінна скульптура Святого Вацлава, яка є улюбленим місцем зустрічі у жителів міста і туристів. Будівлі на площі, що примітно, побудовані так, що між ними знаходиться безліч прохідних дворів, з яких можна швидко потрапити на багато великих і жваві вулиці центральної частини Праги. У даний момент більшість знаходяться тут будівель займають престижні бутіки, готелі, ресторани і бари. Тут налічується безліч популярних у меломанів з усього світу музичних магазинчиків, торгова галерея «Люцерна», найбільший в Празі книжковий магазин «Луксор», де представлений широкий асортимент літератури на різних мовах, а також широко відомий магазин біжутерії «Яблонекс» і багато іншого. Крім того, тут же, на площі, знаходиться велична будівля Національного музею. Все це робить Вацлавську площу одним з найбільш жвавих місць у місті, незалежно від часу доби - навіть ночами тут можна зустріти безліч туристів і місцевих жителів.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27