Достопримечательности чешского курорта Яхимово

Для приємного проведення часу крім відпочинку в пансіонатах і прогулянок по місту можна відправитися в історичні чеські місця, що знаходяться поруч з Яхимовым.

Отдых в Италии это незабываемо, поэтому мы предлагаем вам горнолыжный курорт Валь Гардена , здесь вы получите массу впечатлений и удовольствия.

Яхимов невеликий радоновий курорт з дуже багатою історією, початок якого веде з німецького поселення Конрадсгринн. Причиною створення нового поселення стало виявлення запасів срібної руди. І на початку січня 1520 р. правитель Чехії Людвік Ягеллонський дав йому назву Долини Святого Яхима і статус королівського міста. Місто отримало право карбувати яхимовские монети, які назвали толары, саме вони дали свою назву сьогоднішньому американського долара. На початку ХХ століття в срібних рудниках знайшли поклади родовища радону, це призвело до відкриття першого лікувального санаторію.
Поряд з Яхимовым знаходиться Огржи-над-Огржи - замок з великими колекціями азіатського, чеського і європейського фарфору. Поруч розкинувся прекрасний англійський парк, прикрашений статуями скульптора Яна Брокофа.
Також можна скористатися поїздкою до «Яхимовскому Пеклу» цей екскурсійний історичний маршрут, що починається в Яхімове і показує місця, де нелюдськими зусиллями в'язнів добували уран. В самому центрі Крушних гір знаходиться невелике містечко Божий Дар. Він був заснований в 1533 році, за місцевими переказами, на цьому місці була знайдена велика брила срібла, яку згодом визнали Божим подарунком. Ось від цієї легенди, і походить назва населеного пункту. У цьому чудовому містечку з будівлями стилю ренесансу знаходиться кордон з Німеччиною.
Поряд з Яхимовым знаходиться мальовниче містечко Нейдек. В ньому розташовується костел Святого Мартіна, побудований в 1756 році і до цих пір зберіг багате різьблене оздоблення. В даний час центром відпочинку і лижного спорту є Переник, який у давнину був самим першим шахтарським містечком. Варто відвідати льодовикові печери з інтригуючою назвою Вовчі ями. А на острові над Огржей, архитектоническом палацовому парку XVI століття стоїть літній палац, в якому постійно працює картинна галерея. Огржи-над-Огржей - псевдоготичний замок, зберіг найцінніші чеські порцелянові колекції.

Багато гідних місць хвилюють своєю історією і красою, які можна побачити, зібравшись в екскурсійну поїздку з Яхімова. Отримані враження надовго залишаться у вашій пам'яті.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27