Достопримечательности Берна

Федеральний місто і столиця Швейцарії де-факто, Берн розміщується в центральній частині країни, на північ від Альп, в долині річки Ааре. У цьому місті розміщені уряд, парламент, офіс Швейцарських залізниць та Центральний банк країни.

Большинство признанных трейдеров на личном опыте убедились, что CCI индикатор очень полезная и необходимая вещь в торговле. Данный индикатор в разы увеличит вашу прибыль и облегчит вашу работу.


Берн столиця однойменного німецькомовного кантону. Місто здавна стоїть у місці зіткнення культур різних народів, що дозволило об'єднати в собі політичне життя і культурну. Центр міста визнано культурною спадщиною ЮНЕСКО.

Берн заснований у 1191 році за розпорядженням герцога Бертольда V Церингенского. Легенда свідчить, що місто назване так на честь ведмедя (Bär), спійманого на полювання в довколишніх лісах герцогом. Протягом п'яти століть Берн був імперським містом, що відбилося на його архітектурі в Старому місті, в закруті річки Аары. У XIV столітті Берн приєднався до Швейцарського союзу. Початкові дубові забудови міста сильно постраждали від пожежі в 1405 році, але був заново відбудований в камені. XVI століття принесло місту Реформацію.

Дійшли до наших днів історичні будівлі в Берні датуються XV-XVII століттями, коли місто швидко розростався, ставши великим торговим центром і увійшов до складу правлячих кантонів Швейцарії. У 1848 році Берн вибрали столицею Конфедерації. Тут крім уряду розмістилися представництва багатьох країн світу. За версією компанії Mercer, що проводила дослідження у 2010-2011 роках, Берн зайняв 2-4 місця разом з Цюріхом і Гельсінкі як один з найбезпечніших міст в світі.

Старе місто виник спочатку на півострові, утвореному закрутом річки. Ця частина міста ділиться на два рівні: Верхній місто з основними архітектурними пам'ятками, і Нижній, з набережними. Верхнє місто прикрашають Годинна башта Цитглоккентурм, побудована в XII столітті, собор Святого Вінцента у позднеготическом стилі, церква Святого Духа з стилі бароко. Цікаві скульптурні фонтани, побудовані в XVI столітті.

До найбільш відомих музеях Берна можна зарахувати будинок-музей Енштейна, Музей образотворчих мистецтв, Художню галерею, Колекцію антикваріату, Швейцарський альпійський музей, Військовий і Бернський історичний музеї. «Ведмежа яма» з живими ведмедями - данина назвою міста і легендою. У Берні прекрасний Університетський Ботанічний сад.

Середньовічні вулиці у вигляді аркад довжиною шість кілометрів вважають найдовшою критою торговою зоною у світі. Все це пожвавлюється цікавими затишними кафе з особливою творчою атмосферою.

У Берні у Федеральному інституті інтелектуальної власності у відкритому доступі можна побачити патенти на такі всесвітньо визнані винаходу, як канцелярська кнопка, застібка-блискавка, автоматичний олівець.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27