Чехія Прага Пам'ятки Фото

 
Виноградники в лівий берег Влтави  
Музей іграшок. У цьому раз було трохи часу, і мій шлях не поп.Але наступного обов'язково зайдемо. Судячи з того, що навіть на сувенірних базарах продаються дуже цікаві іграшки, там є на що подивитися.
Зовсім поруч з музеєм стоїть такий ось золотий хлопчик, який за повір'ям дарує жінці можливість щасливо вийти заміж, а чоловікові - чоловічу силу.Потрібно лише м'яко потерти в позначеному місці :)  
Десь у цих провулках (Градчани, якщо я не помиляюся) моє терпіння лопнуло.Взагалі погода для зими була дуже хороша - сонечко, на градуснику плюс.Але в Празі чомусь дико холодно і вогко. Не знаю, може вогкість від річки, може достаток каменю, яким вимощено старі вулиці, може голі руки на корпусі фотоапарата. Щось зіграло свою роль, і я зупинилася біля черговий бочки з глінтвейном :) Така європейська (або туристична?) Звичка пити гаряченьке на вулиці.Відразу стає затишно :) Ну а в Празі можна ще купити смачне трдло - цукрову булочку, яку готують на вогні.Незважаючи на зовнішню невибагливість, саме воно.  
Дует з глінтвейном або медовухою настрій створює відмінне :)  
вуличні вкусняшки на Вацлавській площі  
Один з найвідоміших символів міста - Тинський храм. Схоже, пора задуматися про покупку зуму для подорожей, а то в кадр тільки вежі влазять.
Незважаючи на те, що якщо придивитися, видно, що на людях дуті куртки, цей знімок нагадує мені старовинну листівку або вирізку з газети.Думаю, цілком можна вішати на стінку для стилізації якогось кафе.Ну що й казати - Альфа Ромео прекрасний.  
Зодіакальні годинник, які кожну годину збирають на площі натовпи туристів.Вся справа в чудо-виставі механізованих фігурок. Хоча мій дядько до них весь час поспішає, виключно щоб подивитися "цю з косою" (смерть), яка вражає його найбільше.

Возможно вам понравится

Екскурсійний тур по Європі з відпочинком на Лигурийской узбережжі Італії - Interf-Захід
Сніданок. Сніданок. Переїзд в Прагу. Obzornaâ тури Прага - місто, де budut постійні ноги Bolet, які легко nabiraeš фунтів два lišnego одяг і де ви витрачаєте будинок Deneg на АБСОЛЮТНО nezaplanirovannye покупки.І при цьому Прага - місто, .. Сніданок.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27