Чехія Пам'ятки Відео

Пражский Град  

Богемія, Празький Град IX в

 

Празький Град є королівською резиденцією дуже великий і найдешевший великий замок в світі, де країни veršilas Історія останнього тисячоліття.На великій території знаходиться безліч палаців, храмів і монастирів самих різних архітектурних стилів

 

Чехія, Ческе Будейовіце, замок XIII в

 

Самий романтичний і самий відвідуваний замок Чехії височить над мисом річки Влтава в Південній Богемії, недалеко від Ческе Будейовіце.Глубока є єдиним в Чехії будівлею в стилі англійської готики та копією Віндзорського замку в Англії.

  Чехия, Ческе Будеевице, замок XIII в :: фото, видео, достопримечательности  

Богемія, Прага, собор XIV в

 

Собор Святого Віта sčitaût один з найкрасивіших в Європі і найдешевший великий в Чехії.Повна його назва - собор Святого Віта, Вацлава і Святого Адальберта.Він розташований на території Празького Граду і є резиденцією архієпископа Праги.

 

Богемія, Празький Град XIX V

 

Чехия, Прага, собор XIV в :: фото, видео, достопримечательностиРудольфінум - один з найбільш gracioznyh neorenessansa будівель в Празі.Що в ньому особливого? Елегантність палацу-галереї та головного концертного залу чеської філармонії на Вацлавській площі просто не може залишитися непоміченою.

 

Чехія, Прага, Замок XIII в

 

недалеко від Праги, в мальовничій долині в glubine natsionalynogo командира, nahoditsya Мисливський Замок bogemskih koroley, netronutaya середу kotorogo pereneset вам вул Srednevekovyya разів.

 

Чехія, Карлові Вари, замок XII в

 

Неприступний замок Богемії, один з найстаріших і найцінніших пам'яток середньовіччя в Чехії, належав чеським королям і був адміністративним центром Локетской області.Сьогодні він приваблює безліч туристів своїми похмурими легендами і яскравими фестивалями.

 

Чехія, Прага, Замок XX в

 

Замок Chervenи повіт - еto chastnиy складної postroennиy в стилі rиtsarskoy фортець, як музей cheshskoy ДЕРЕВНИ XVIII століття, де ця хвороба Зібрав 4000 unikalynиh еksponatov і rиtsarskiy Зал і таверна predlagayut posetitelyam otvedaty traditsionnиe cheshskie страви vozvrashtaya в atmosferu proshlиh коли.

Возможно вам понравится

Куди відправитися за кордон на автомобілі - Avto25.Ru
Не випадково, у назві шість букв романтики - Більшість пам'яток Так чи інакше svyazany з Tyoma ЛЮБОВІ або posvâŝeny izvestnym vlûblennym.Маршрут .. Велика частина наших співвітчизників летить до столиці Чехії літаком, але на машині цікавіше.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27