Чехія Основні пам'ятки

Вацлавская площадь Прага відноситься до таких міст, візитка яких - це поєднання приголомшливих пам'яток архітектури, неймовірного затишку і масштабних споруд.Буквально ширяє в повітрі дух минулого, лише підсилює, і без того яскраве враження від перебування в цьому старовинному місті.Ті, хто хоч раз приїхав до Праги, не забуде її ніколи. Неможливо не зберегти серце особливого шарму архітектури веж, мостових, вимощених старовинної кладкою і інших празьких пам'яток.

 

Вацлавська площа - це те місце в Празі, уникнути якого неможливо.Це серце міста, на якому постійно знаходяться натовпу поспішають людей.Вацлавак, так називають це місце пражани, не зовсім схожий на площу, якою ми звикли її бачити.Скоріше це широкий бульвар. Пражский ГрадКолись тут був кінський ринок. У 1848 році, після національної меси, що відбулася тут, почалося антигабсбурзьке повстання.Після цих подій це місце стали називати Вацлавській площею. Кінний пам'ятник святому Вацлаву варто на її початку.Практично всі пражани призначають тут зустрічі, під «хвостом». На цій площі вони збираються з будь-якого приводу - і відсвяткувати чергову перемогу своєї збірної з хокею, і помітингувати, в разі потреби.

 

Карлов мост Найбільшою фортецею Чехії й однією з головних пам'яток Праги є. Він тягнеться уздовж вершини пагорба, що знаходиться на лівому березі Влтави.Біля входу до фортеці знаходиться Градчанська площа. Планування її збереглася з часів середньовіччя.У парадних воротах, провідних всередину, виставлена ​​почесна варта, на тлі якого туристи із задоволенням позують перед фотокамерами.У Празькому Граді є кілька палаців. На «Почесному» дворі розташований Терезіанській. Астрономические часы Літній палац королеви Анни з «співаючим фонтаном», що являють собою втілення істинного італійського ренесансу, знаходяться в Королівському саду Градчан.Старий королівський палац розмістився в південній частині. Страговський монастир оглянути потрібно обов'язково, також, як і чудові костели, що знаходяться на його території, Вознесіння Богородиці і Св.Роха.

 

Береги Влтави з'єднує знаменитий Карлів міст, спорудження якого розпочалося в 1357г., З ініціативи Карла IV. Його ім'я і носить цей міст до цих пір. Адже, завдяки появі цієї конструкції, жителі стародавньої Влтави, в основному, користувалися численними бродами і переправами, тому що спроби спорудження інших мостів-попередників закінчувалися плачевно, їх зносило повінню.З XVII століття міст стали прикрашати різними скульптурами. Це і донині справжня художня галерея, яка перебуває під відкритим небом.Численні скульптурні композиції, що прикрашають Карлів міст, принесли йому всесвітню славу.З 1974 року його оголосили пішохідним.

Возможно вам понравится

10 туристичних місць світу, куди з Краснодара відкриті прямі авіарейси - Аргументи і факти - Південь
Голова .. в Ларнаці, а й Пафос - три польоти на тиждень.Туризм - одна з основних статей доходів острова, тому не дивно, що нного пляжі Кіпру нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27