Чехія Кутна Гора Пам'ятки

Нашою кінцевою метою у місті Кутна Гора було відвідування Собору Святої Варвари, який поступається за величиною і значущістю лише собору святого Віта в Празькому граді.За свою незвичайну архітектуру храм також був свого часу віднесений до найбільш незвичайним готичним культовим будівлям Центральної Європи, крім того, він входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Добиралися ми до нього дуже своєрідно. Ми залишили машину на маленькій площі, а самі рушили в зразковому напрямку до готичного собору Святої Варвари.По дорозі нам попалася навіть залізниця, яку ми перейшли.

   

Ми йшли вулицею Pobřežní. По дорозі нам попався такий, здається, покинутий будинок.Проте будинок дуже красивий.

 

Складається враження, що проходиш по якомусь тунелю - внизу шумить річка, тиша.

 

Звідси відкривається цікава панорама на місто Кутна Гора.У променях поступово призахідного сонця височить Архідеканскій храм святого Якуба.У нього до речі мало бути дві вежі, а не одна. Але потім при будівництві від другої башти відмовилися, т.к. фундамент храму розташоване на схилі, і з будівництвом другої башти конструкція храму не була надійною.

 

Ми всі йшли з цієї цікавої лісовій доріжці. Зрідка траплялися місця схожі на зупинки громадського транспорту.Але головна для нас проблема була в тому, що Собор Святої Варвари ми бачили, але ми не знали як нам до нього дістатися! Не було ніяких спусків, а потім взагалі з'явився рів з водою.

   

Ми подивилися на Храм Святої Варвари з незвичного для багатьох ракурсу, розвернулися і пішли шукати отворотку на початку нашого шляху.

 

Досить швидко ми вийшли на вірний шлях і крізь приватні дворики ми вийшли на велику дорогу.

 

Ви вже знаєте, що Кутна Гора в середні віки був значним і процвітаючим містом завдяки срібним рудникам.Кошти на будівництво собору збирали шахтарі вуглекопи. Але коштів звичайно не вистачало, т.к. зведення храму дуже сильно залежало від доходів рудників, будівництво також супроводжували інші фінансові труднощі і гуситські війни.У результаті цього собор будувався цілих 5 століть!

 

Легенда про будівництво Храму Святої Варвари

Як і у більшості грандіозних споруд, історія будівництва цього храму не обійшлася без легенди.У якийсь момент сталося так, що в шахті завалило трьох робочих-вуглекопів.Вони почали молитися. Один молив Святу Варвару про те, щоб хоча б ще раз подивитися на світ білий, другий просив пожити зі своєю сім'єю хоча б ще день, щоб попрощатися.Ну а третій вуглекоп молив Святу Варвару: «Боже, дай мені ще рік життя, щоб зробити що-небудь хороше».

Возможно вам понравится

ЄВРО сенсорний для наших туристів - Informacionnoe Агенти "Захонь"
ІА "Захонь» -. У НК Узбектурізм sostoâlsâ семінар «Продукт сенсорний ЄВРО в Чехії і у Франції в літній сезон 2014 і Bazovyi готелі в Празі, Карлових Варах, Парижі, Діснейленді і на Лазурному березі », повідомляє прес-служба компанії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27