Чехія Карлові Вари Пам'ятки

Мельничная колоннада  

Карлові Вари

 

Карлові Вари - місто, прекрасно відповідний для пішохідних прогулянок.Можна просто блукати вулицями і милуватися будинками, готелями, колонадами, церквами, переходячи з одного тераси на іншу, прогулюючись по парках і заглядаючи у вітрини сувенірних магазинчиків або антикварних крамничок.У самому місті і околицях багато оглядових майданчиків, з яких відкриваються прекрасні види на Карлові Вари і долину Теплі і Огрже.

 

Млинова колонада

 

Млинова колонада - найбільша в місті, розташована на набережній річки Тепла, була побудована в 1871-81 роках за проектом відомого чеського архітектора Йосефа Зітека, автора Національного театру в Празі.

 

Крепость Бечовфортеця Бечов

 

Місто Бечов над Теплої була заснована в 13-м stoletii pomeŝickim уродженця припливу, kotoromu він належав до protâženii ще два століття.Перебуваючи на скелястому мисі, на місці торгового шляху, спочатку град призначався для охорони і для збору митної плати, і був стратегічно важливою фортецею.Він був перебудований в готичному стилі (в такому вигляді, в основному, він зберігся до сьогоднішнього дня).

 

Замок ЛокетCastle Локет

 

В околицях Карлових Вар, де річка утворює Ohri виділеннями, масштаб піднебессі замок Локет - один з zamečatelnyh пам'яток архітектури та культури Чеської srednevekovâ.

 

Колись він належав чеським королям і був адміністративним центром Локетской області.

 

Православная церковьПравославна церква

 

Найвизначнішою пам'яткою району Вест-енд є православна церква Петра і Павла, яка була побудована в 1897 році.Церква знаходиться в одному з найкрасивіших місць міста: біля підніжжя гір, між вулицями Петра Великого та Садової.

 

Музей-завод Мозер

 

Одна з цікавих пам'яток Карлові Вар - легендарний скляний завод Мозер.Понад 150 років келихи і вази бездоганної якості, виконані вручну талановитими майстрами заводу, стали невід'ємним атрибутом вишуканих заходів і навіть державних зустрічей на найвищому рівні.

Возможно вам понравится

ЄВРО сенсорний для наших туристів - Informacionnoe Агенти "Захонь"
ІА "Захонь» -. У НК Узбектурізм sostoâlsâ семінар «Продукт сенсорний ЄВРО в Чехії і у Франції в літній сезон 2014 і Bazovyi готелі в Празі, Карлових Варах, Парижі, Діснейленді і на Лазурному березі », повідомляє прес-служба компанії.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27