Бероун Чехія Пам'ятки

Рейтинг - Ще ніхто не оцінив.

 

Замок Добржиш знаходиться в центральній частині Чехії, в 35 кілометрах від Праги.Добржиш є прекрасним зразком французького зодчества, виконаного в стилі рококо.

 

Перші згадки про замку Добржиш відносяться до середини XIII століття, але в ті часи він був королівської селом, пов'язаної з ім'ям Вацлава I.Повністюсформувався замок був побудований при Карлі IV і Вацлава IV - нащадках Вацлава I.При численних перебудовах замок перейшов по стилю оформлення від готики до Ренесансу.Історія не балувала замок, і він пережив кілька неприємних моментів - таких як акт розграбування в ході гуситських воєн.

 

Зараз Добржиш відкритий для відвідування туристами - тут проводять екскурсії, в ході яких відвідувачі милуються різними розкішними колекціями.Цікавий той факт, що замок використовували для кінозйомок таких фільмів як "Шанхайські лицарі" з Джекі Чаном і "З пекла" з Джонні Деппом.

   

Рейтинг - Ще ніхто не оцінив.

Конепруси Конепруси, Гори, ущелини і печери На карті  

Конепрусскіе печери - найбільший печерний комплекс в Чехії.Він розташований в Центральній Богемії, недалеко від замків Кршивоклат і Карлштейн.

 

Конепрусскіе печери - найбільший печерний комплекс в Чехії.Це місце було виявлено вченими в 1950 році, а відкрито для відвідування - в 1959 році.

 

Конепрусскіе печери були сформовані вапняковими породами девонського періоду близько 400 мільйонів років тому.Печери розташовуються на трьох рівнях, і висота між рівнями становить близько 70 метрів.Протяжність печерного комплексу становить 2 кілометри.

 

Для туристичного огляду доступна траса довжиною близько 600 м.Тут можна побачити незвичайні сталактити і сталагміти, а також знамениті "Конепрусскіе троянди" - красиві нарости на стелі, що нагадують ці квіти.У печері були знайдені останки стародавніх людей і тварин, а також розташовувалася в XV столітті на верхньому рівні таємна лабораторія фальшивомонетників.

Возможно вам понравится

Автобусний тур Угорщина - Австрія - Чехія - Будапешт - Відень - Прага - Interf-Захід
Екскурсія 1 6:00 день - Від'їзд на автобусі з Мінська (Місто Вильоти найближчим часом додатково).Транзит по Польщі, пізно ввечері прибуття в місто Мішкольц (Угорщина), розміщення в готелі *** "PARK" в 2-х і 3-х місних номерах (душ, туалет, телевізор), нічліг.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27