ЗЛАТА УЛИЧКА КАК ИНТЕРЕСНАЯ ДОСТОПРИМЕЧАТЕЛЬНОСТЬ ПРАГИ

Все більше людей намагаються поїздити по інших країнах, подивитися красиві місця і побачити знамениті і навіть історичні будівлі. Адже дійсно цікаво побачити залишки того, що будувалося колись давно, кілька сотень років тому, наприклад. Або ж поспостерігати як жили люди в ті далекі часи, про які ми так часто читаємо в книжках.

 Шиповник - это очень полезное растение для человека. В данной статье вы можете узнать про полезные свойства плода шиповника. Как правильно заваривать? И как правильно приготовить данный напиток к употреблению.


Пам'ятки в Празі покажуть вам по-справжньому старовинні будівлі, а то й цілі вулиці з Середньовіччя, де ви зможете поринути у зовсім інший світ, наповнений старовиною. Наприклад, при відвідуванні знаменитого Празького Граду прийнято гуляти і по самій старовинній вулиці міста, яка носить цікаву назву – Злата Вуличка. Назвали її так ще дуже давно в честь людей, що живуть на ній – карбувальників по золоту. Також в різні часи цю вулицю населяли різні ремісники і навіть охоронці місцевої в'язниці і стрілки.

Що стосується самої вулички і її будинків, так вони і зовсім являють собою унікальне середньовічне видовище. Адже всі будинки виглядають як маленькі казкові, як ніби намальовані і несправжні. Велика частина з них просто вбудована в арки кріпосної стіни міста, що стояла колись. На сьогодні в цих будиночках розташовані звичайні сувенірні лавки і магазинчики з усілякими дрібницями і смакотою. Відвідування вулиці платно, але вже ввечері, коли закриті всі лавки і магазинчики і коли вже не працюють гіди вулиця стає доступною і відкритою просто так.

А тому можете відвідати її вдень з гідом у вигляді екскурсії та придбати дещо, а можете прогулятися по ній вільно у вечірній час і уявити себе жителем тих далеких часів. Також гуляти вуличками люблять ті, хто зачитувався колись Кафкою, адже відомо, що в одному з цих будиночків жив автор і творив свої твори. Такий історичний факт привертає на цю вулицю любителів літератури.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27